CE belgesi alma

Dünyanın pek çok yerinde farklı kurallar vardır ve bu kurallara göre satış yapabilmek için farklı belgeler almak gerekir. Benzer şekilde CE belgesi alma sebebiniz, elbette Avrupa sınırları içerinde ürettiğiniz malları satmaktır. Avrupa Birliği kuralları gereği, CE belgesi olmayan hiçbir ürünün satışı söz konusu değildir. Peki, CE belgesi nasıl alınır? CE belgesi fiyatı nedir? CE belgesi […]

 CE belgesi alma

24.06.2021 - 9:37

Güncelleme : 24.06.2021 - 9:37

Dünyanın pek çok yerinde farklı kurallar vardır ve bu kurallara göre satış yapabilmek için farklı belgeler almak gerekir. Benzer şekilde CE belgesi alma sebebiniz, elbette Avrupa sınırları içerinde ürettiğiniz malları satmaktır. Avrupa Birliği kuralları gereği, CE belgesi olmayan hiçbir ürünün satışı söz konusu değildir. Peki, CE belgesi nasıl alınır? CE belgesi fiyatı nedir? CE belgesi veren firmalar hangileridir? Tüm sorularınıza yanıt olacak olan yazımızı, okumaya devam ediniz. İşte, tüm detaylar.

CE belgesi nasıl alınır

Pek çok kişinin merak ettiği CE belgesi nasıl alınır sorusu, son zamanlarda sıklıkla sorulmaktadır. Gelişen dünya düzenine ayak uydurmak isteyen ve satışlarını, Avrupa gibi büyük pazarlara taşımak isteyen firmalar, CE belgesi alma yoluna girerler. CE belgesi almak isteyen firmalar öncelikle, üretim yaptıkları sektörün Avrupa Birliği mevzuat kurallarını öğrenmelidirler. Sektörden sektöre farklılık gösterebilen bu kurallar, üretilen mala göre de bazı özel durumlar teşkil edebilir. Bu yüzden, CE belgesi almak isteyenlere tavsiyemiz, sürecin en başından itibaren sizlere profesyonel destek sağlayacak bir danışman firma ile çalışmanızdır. www.cebelgesi.biz gibi sektörde tanınan, güvenilen ve çok büyük işler yapmış bir isim, tüm süreçte size destek olabilir ve işlerinizi kolaylaştırabilir. CE belgesi sahibi olmak için yapılan tüm uygulamalar, ardından yapılacak olan denetim ile sabitlenirler. Geçerli puana sahip tüm firmalara, CE belgesi ve dolayısı ile Avrupa pazarında satış yapabilme yetkisi verilir.

CE belgesi fiyatı

Firmanızın gelişimi açısından çok önemli bir süreç olan CE belgesi alma süreci, size bahsettiğimiz danışmanlar sayesinde çok kolay atlatılabilir. Peki, CE belgesi fiyatı ne kadardır? Sanılanın aksine belgenin fiyatı, çok düşük rakamlar ile ifade edilebilir. Firmanızın bulunduğu sektöre ve ürettiğiniz ürünlerin bazı özel durumlarına göre değişiklik gösterse bile fiyatlar, ortalama 4 bin ₺ civarındadır. Böylesi işlevsel ve büyük öneme sahip bir belge için bu fiyatlar, aslında çok cüzi rakamlardır. Sizde, CE belgesi nasıl alınır konusunda daha detaylı bilgi almak ve size özel fiyatları öğrenmek için firma ile iletişime geçiniz.