Casper Bilgisayar Tamiri

Bir dünya markası haline gelen ve başarılı çalışmalar yapan Casper firmasına casperservisturkiye.com resmi web sitesi üzerinden online olarak ulaşılıyor. Casper laptop servisi olarak faaliyetlerini devam ettiren firma sektördeki liderliğini koruyor. Her türlü bilgisayar, lap top, notebook ve tablet gibi cihazların satışı, bakımı, onarımı ve satış sonrası destek hizmetlerine site üzerinden kesintisiz iletişim kuruluyor. Bilgisayar Dünyası […]

 Casper Bilgisayar Tamiri

01.05.2019 - 13:03

Güncelleme : 01.05.2019 - 13:03


Bir dünya markası haline gelen ve başarılı çalışmalar yapan Casper firmasına casperservisturkiye.com resmi web sitesi üzerinden online olarak ulaşılıyor. Casper laptop servisi olarak faaliyetlerini devam ettiren firma sektördeki liderliğini koruyor. Her türlü bilgisayar, lap top, notebook ve tablet gibi cihazların satışı, bakımı, onarımı ve satış sonrası destek hizmetlerine site üzerinden kesintisiz iletişim kuruluyor.

Bilgisayar Dünyası

Casper markası olarak hizmet veren firma, bilgisayar konusunda bilgi sahibi kişilerle, aktif çözümler üretiyor. Casper notebook servis konusunda nitelikli ve ideal hizmetler vermesi nedeniyle tercih ediliyor. Notebook ve laptop gibi elektronik cihazların tamiri teknik destek grubu tarafından hatasız bir şekilde yapılıyor. Notebook servisi denilince ilk akla gelen Casper servis, müşteri memnuniyetinin verdiği sevinçle tüm Türkiye’ye hizmet veriyor.

Kaliteli Hizmet

Uzun yıllardan bugüne kaliteli hizmet vermesiyle adından söz ettiren Casper ailesi, bilgisayar alanında uzman ekibi ile sorunsuz bir tamir hizmetini müşterileriyle buluşturuyor. Tamir, bakım, onarım, donanım gibi hizmetlerinin yanı sıra aksesuar konusunda da son trend ürünlerin satışı firma aracılığıyla yapılıyor. 7 gün 24 saat iletişim kurma imkanı sağlayan Casper servis Türkiye; laptop, bilgisayar, tablet gibi cihazların onarımı konusunda iddiasını devam ettiriyor. Mükemmel bir servis hizmetinden yararlanmak isteyen bilgisayar tutkunları kesinlikle Casper servis Türkiye’yi tercih ediyor. Ek hizmet olarak şarj adaptörü tamiri, pil tamiri, LCD ekran tamiri seçenekleri de firmanın vermiş olduğu hizmetler arasında yer alıyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın