Call of Duty Mobile ile kullanıcıların bu arayışına oldukça iyi bir cevap gelmiş oldu.

Duty’nin mobil oyunu ilk üç günde Android ve iOS’da 35 milyondan fazla indirildi. Daha da önemlisi, 100’den fazla ülkede 1 numaralı iOS uygulaması olmayı başardı. Activision ise oyunun popülerliğini şaşırtıcı olarak nitelendirdi. Call of Duty Mobile indirme rakamları rekora koşuyor! – ShiftDelete.Net Bu başarı sonrasında “Bu inanılmaz eğlenceli bir deneyim ve yeni başlıyoruz.” ifadelerini kullanan […]

 Call of Duty Mobile ile kullanıcıların bu arayışına oldukça iyi bir cevap gelmiş oldu.

05.10.2019 - 17:51

Güncelleme : 05.10.2019 - 17:51

Duty’nin mobil oyunu ilk üç günde Android ve iOS’da 35 milyondan fazla indirildi. Daha da önemlisi, 100’den fazla ülkede 1 numaralı iOS uygulaması olmayı başardı. Activision ise oyunun popülerliğini şaşırtıcı olarak nitelendirdi.

Call of Duty Mobile indirme rakamları rekora koşuyor! – ShiftDelete.Net
Bu başarı sonrasında “Bu inanılmaz eğlenceli bir deneyim ve yeni başlıyoruz.” ifadelerini kullanan Activision yöneticileri, “ Activision’daki takımları ve ortağımız Tencent’in TiMi Studios’unu bu harika oyun için tebrik ediyoruz” dedi.

Tabi, bunların yanı sıra oyun için her şeyin yeni başladığı bir kez daha vurgulandı. Activision oyun için planlanan onlarca içerik ve güncellemenin olduğunu, bunları yayınlamak için oldukça sabırsızlandıklarını belirtiyor. Çin, Vietnam ve Belçika’da ise bu oyuna doğrudan erişim sağlanamadığını ek bilgi olarak belirtmek isteriz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın