Buz Lazer Epilasyon

Buz Lazer Epilasyon Tüylerin temizliği kadınlar için oldukça zahmetli ve acılı bir işlemdir. Geleneksel yöntemler kullanılarak yapılan bu işlem sonrası kıllar tekrar çıkar ve kişi sürekli olarak bu işlemi tekrarlar. Oysa teknolojik gelişmeler ile birlikte oldukça başarılı sonuçlar elde edilen buz lazer epilasyon yönteminde istenmeyen tüylerinizden tamamen kurtulabilirsiniz. Üstelik işlem sırasında ağrı ve acı hissetmezsiniz. […]

 Buz Lazer Epilasyon

06.09.2019 - 10:29

Güncelleme : 06.09.2019 - 10:29

Buz Lazer Epilasyon

Tüylerin temizliği kadınlar için oldukça zahmetli ve acılı bir işlemdir. Geleneksel yöntemler kullanılarak yapılan bu işlem sonrası kıllar tekrar çıkar ve kişi sürekli olarak bu işlemi tekrarlar. Oysa teknolojik gelişmeler ile birlikte oldukça başarılı sonuçlar elde edilen buz lazer epilasyon yönteminde istenmeyen tüylerinizden tamamen kurtulabilirsiniz. Üstelik işlem sırasında ağrı ve acı hissetmezsiniz. Klinikte tecrübeli güzellik uzmanları tarafından yapılan buz lazer epilasyon ile kalıcı güzellik sağlayabilirsiniz. Klinikte verilen her hizmette kişinin mahremiyeti ve güvenliği ön planda tutulur. Hijyen kurallarına uygun olarak yapılan işlemde kılların yapısına uygun farklı dalgalar kullanılır.

Piezo Burun Estetiği

Burun estetiğinde en çok tercih edilen yöntemlerden olan piezo burun estetiği sayesinde hasta ağrı ve sızı hissetmez. Dokulara zarar verilmeden dalgalar sayesinde kemiklerde düzeltme yapılır. Klinikte piezo burun estetiği uygulamasını uzman estetik cerrahlar yapar. Bunun yanında badem göz estetiği içinde klinikten randevu alabilirsiniz. Klinikte verilen her hizmet için randevu almanız gerekir. Ayrıntılı bilgi için arayınız.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın