Burun Estetiği Ameliyatı

Yapılacak olan cerrahi uygulama sayesinde yüzünüz ile uyumlu, rahat nefes alabileceğiniz ve sizi rahatsız eden görüntüsünden kurtulmanız mümkündür.

 Burun Estetiği Ameliyatı

24.02.2018 - 15:22

Güncelleme : 24.02.2018 - 15:22

Yapılacak olan cerrahi uygulama sayesinde yüzünüz ile uyumlu, rahat nefes alabileceğiniz ve sizi rahatsız eden görüntüsünden kurtulmanız mümkündür. Ülkemizde en çok tercih edilen estetik cerrahi tipi burun estetiği olmaktadır. Yapılacak olan cerrahi gerçekten alanında uzman kişilerce gerçekleştirilmelidir. Oldukça sık tercih edilen burun ameliyatı sadece estetik kaygılardan dolayı uygulanmaz. Kişinin sağlık sorunlarını gidermek açısından da oldukça ilgi görür. Nefes almayı engelleyecek olan sorunların ortadan kaldırılması ve kişinin uyku düzeninin bozulmaması için uygulanmaktadır.

 

18 yaş üstü bireylerde uygulanan burun estetiği diğer bir adıyla rinoplasti, burnun düzeltilmesi gereken bölgelerinin düzeltmesi amaçlanır. Burun küçültülebilir, düzleştirilebilir veya büyütülebilir. Aynı zamanda burun kemeri, burun ucundaki çıkıntılar düzeltilebilir. Estetik tamamen bireye özel olup alanında uzman hekimlerce uygulanmalıdır.

 

Hiç şüphesiz alanında en iyi uzmanlardan biri olan Dr. Eyüp Bozkurt bu konuda hastalarının güvenliğini ve memnuniyetini önemsemektedir. Ameliyat uygulamalarında, hastaların güvenliği, acı hissetmemesi ve ameliyat sonrası bakımda zorlanmaması için alanında uzman bir ekiple çalışmaktadır. Güvenilir bir hekimle çalışmak için Antalya burun estetiği hastalarına en iyi hizmeti sunmak için her zaman hazırdır.

https://dreyupbozkurt.com/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın