Bursa’da baba dehşeti!

Olay, Bursa’nın Yıldırım ilçesinde gerçekleşti. Psikolojik sorunları olduğu iddia edilen Mehmet Soyudemir, 32 yaşındaki kızı Ayşe Soyudemir ile tartışmaya başladı. Ardından, baba Soyudemir, parasını harcadığı için kızını 14 yerinden bıçakladı. Ayşe Soyudemir’in çığlıklarını duyan komşuları, polisi ve sağlık ekiplerini çağırdı. Ekipler, kanlar içindeki Ayşe Soyudemir’i hastaneye kaldırırken, baba ise gözaltına alındı. Emniyetteki işlemleri tamamlanan baba, […]

 Bursa’da baba dehşeti!

23.01.2019 - 21:44

Güncelleme : 23.01.2019 - 21:44

Olay, Bursa’nın Yıldırım ilçesinde gerçekleşti. Psikolojik sorunları olduğu iddia edilen Mehmet Soyudemir, 32 yaşındaki kızı Ayşe Soyudemir ile tartışmaya başladı. Ardından, baba Soyudemir, parasını harcadığı için kızını 14 yerinden bıçakladı.

Ayşe Soyudemir’in çığlıklarını duyan komşuları, polisi ve sağlık ekiplerini çağırdı. Ekipler, kanlar içindeki Ayşe Soyudemir’i hastaneye kaldırırken, baba ise gözaltına alındı. Emniyetteki işlemleri tamamlanan baba, ilk ifadesinde kızıyla para yüzünden tartıştığını itiraf etti, ‘Hesabımda para bırakmamıştı. Sürekli paralarımı yiyordu, onun yaptığı borçları ödüyordum’ dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın