Bulgaristan Konsolosluğu Vize İşlemleri

Bulgaristan vizesi başvuru ve tüm işlemleri ile ilgili hizmet veren bulgaristankonsoloslugu.eu/ web sitesi, 7/24 randevu hattıyla faaliyet gösteriyor.

 Bulgaristan Konsolosluğu Vize İşlemleri

27.02.2018 - 16:51

Güncelleme : 27.02.2018 - 16:51

            Bulgaristan vizesi başvuru ve tüm işlemleri ile ilgili hizmet veren bulgaristankonsoloslugu.eu/ web sitesi, 7/24 randevu hattıyla faaliyet gösteriyor. Bulgaristan Konsolosluğundan randevu almak için tek tıkla bağlantı sağlıyor. Web platformu üzerinden gerekli evraklar, işlem süreç ve prosedürleri, garantili vize başvuru hizmetleri ile faaliyet gösteriyor. Kolay şekilde ve sorunsuz vize almanız için danışmanlık hizmetleri sunan firma, tüm prosedürleri tamamlayarak Bulgaristan vizeniz ve vatandaşlığınızın hızlı şekilde alınmasını sağlıyor.

 

           Bulgaristan vatandaşlığı için başvurular, yatırımcılar ve ticari girişimler için başvuru ve işlemler hakkında danışmanlık hizmetleri sunuluyor. Platform üzerinden Bulgaristan vizesi evrakları, süre ve başvuru süreçleri, vize alımı, konsolosluk randevu işlemleri, göçmenler, çocukları ve torunları için vatandaşlık işlemleri hakkında bilgilendirme portalları sunuluyor. Ayrıca Bulgaristan vizesi ile sağlanabilecek avantajlar, çalışma ve iş için vatandaşlık alımı, öğrenciler için eğitim vizesi gibi tüm vize işlemlerinde bilgilendirme, randevu, garantili vize alımı ve tüm işlemleri için faaliyet gösteriliyor.

 

           Bulgaristan konsolosluğu direkt randevu için web sitesinde sunulan ”hemen randevu al” butonundan işlem yapabilir, randevu hattından telefonla bilgi alabilirsiniz.

http://bulgaristankonsoloslugu.eu/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın