Bozuk Olan Beyaz Eşyalarınızı Güven ve Kalite Altında Yaptırın

Bayanların hemen tüm günü mutfakta geçmektedir, ansızın bozulan fırın, bulaşık makinesi ve davlumbaz sizi bir takım strese maruz bırakmaktadır.

 Bozuk Olan Beyaz Eşyalarınızı Güven ve Kalite Altında Yaptırın

12.04.2018 - 14:52

Güncelleme : 12.04.2018 - 14:52

Bayanların hemen tüm günü mutfakta geçmektedir, ansızın bozulan fırın, bulaşık makinesi ve davlumbaz sizi bir takım strese maruz bırakmaktadır. Yaşanan talihsizliklerden bozulan mutfak eşyalarınız Teka servis ekip çalışanı ile bu sorun aşılabilmektedir. İşinde gösterdiği kalite ve hizmeti yansıtan yetkili servis bir telefon kadar yakın olmaktadır.

Tamir İşlerinizi Kısa Sürede Onarılmaktadır

Yapılan arıza beyaz eşyalarınızda garanti kapsamı içinde oluyor. Garanti kapsamı dışı olan ürünlerde Teka servisi ücret talep ediyor. Mutfak içi eşyaları dikkatli ve temiz şekilde kullanan müşteriler ani yaşadığı beyaz eşya bozulma gibi durumlarında İstanbul Teka servisi sayesinde koruma altına alıyor. Yıllara dayanan tecrübesi ile müşterilerine hizmet vermekten onur duyan firma işini özenle yapıyor. Müşteri bilgilerini randevu sistemi altında alan firma size kısa süre içinde dönüş yapıyor. Mutfağınızda pişirdiğiniz yemek kokuları davlumbaz onarımı ile ortadan kalkıyor. Birçok yemek kokusunu içinde hapis eden mutfak eşyası her bayan için son derece önem taşıyor.

https://istanbultekaservisi.org/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın