Boşanma Davaları Avukatı

Aile hukukunu korumak ve yargı sınırları içerisinde taviz vermeden boşanma davalarına bakan deneyimli bir avukattır. Emekli olan deneyimli avukat şu an serbest avukatlık yapıyor.

 Boşanma Davaları Avukatı

20.07.2018 - 13:47

Güncelleme : 20.07.2018 - 13:47

Aile hukukunu korumak ve yargı sınırları içerisinde taviz vermeden boşanma davalarına bakan deneyimli bir avukattır. Emekli olan deneyimli avukat şu an serbest avukatlık yapıyor. Almış olduğu farklı ödüller ile ismini duyurmayı başarmış bir avukattır. Boşanma, mal rejim tasfiyesi, çocuk kaçırma, nafaka ve aile hukukunu ilgilendiren bütün konularda Ankara boşanma avukatı olarak işini yapıyor.

Hukuksal Faaliyetler

Mal paylaşımı ve ceza davlarına da bakan avukat, aynı zamanda idari yargı sınırları içinde kişinin yaşam hakkı, uluslar arası hukuk, idari ve ticaret hukuku gibi farklı alanlarda da faaliyetlerini sürdürüyor. Hukuksal dava sürecinde en iyi sonuçlar almak ve deneyimli bir avukattan yardım almak istiyorsanız eraykarinca.av.tr adresini ziyaret ederek merak ettikleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Hukuksal faaliyetlerde yasa ve yargıya uygun olarak hareket etmek, kişilerin hak ve hukuk savunuculuğunu yapmak, danışman olarak avukatlık hizmetini yapmak gibi faaliyetler 36 yıllık bir tecrübeye dayanıyor. Ankara bürosunu ziyaret etmek isteyenler yukarıda verilen adresten sayfaya ulaşarak iletişim adresleri hakkında bilgi alabilirler.

http://eraykarinca.av.tr/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın