Blackout ücretsiz oluyor!

Fortnite’ın tüm platformlarda ücretsiz olması ve PUBG’nin de mobil sürümlerinin ücretsiz olmasıyla Call of Duty Black Ops 4’ün Blackout modu yeterli ilgiyi göremedi. Bu yüzden farklı bir strateji geliştiren oyun yapımcısı, Blackout modunu 17-24 Ocak tarihleri arasında PlayStation 4, Xbox One ve PC kullanıcılarına ücretsiz olarak sunacak. Ve bununla, oyunu henüz deneyimlememiş olan Battle-Royale oyuncu […]

 Blackout ücretsiz oluyor!

16.01.2019 - 20:38

Güncelleme : 16.01.2019 - 20:38

Fortnite’ın tüm platformlarda ücretsiz olması ve PUBG’nin de mobil sürümlerinin ücretsiz olmasıyla Call of Duty Black Ops 4’ün Blackout modu yeterli ilgiyi göremedi.

Bu yüzden farklı bir strateji geliştiren oyun yapımcısı, Blackout modunu 17-24 Ocak tarihleri arasında PlayStation 4, Xbox One ve PC kullanıcılarına ücretsiz olarak sunacak. Ve bununla, oyunu henüz deneyimlememiş olan Battle-Royale oyuncu kitlesini kendi tarafına çekmeyi planlıyor.

Temel konsept Fortnite ve PUBG gibi oyunlarla aynı olsa da, Call of Duty gelişmiş oyun dinamikleri ve yüksek kaliteli grafikleri açısından büyük bir avantaja sahip.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın