Bitcoin Madenciliğinde Yeni Dönem

Bitcoin madenciliğine yönelik olarak gerçekleştirilen çalışmalara bir yenisi daha eklendi. Buna göre söz konusu madencilik çalışmasına yönelik olması nedeniyle sürdürülen en temel çalışmalardan olarak ücretsiz bitcoin yöntemi için video projesi geliştirildi.

 Bitcoin Madenciliğinde Yeni Dönem

07.02.2018 - 15:55

Güncelleme : 07.02.2018 - 15:55

Bitcoin madenciliğine yönelik olarak gerçekleştirilen çalışmalara bir yenisi daha eklendi. Buna göre söz konusu madencilik çalışmasına yönelik olması nedeniyle sürdürülen en temel çalışmalardan olarak ücretsiz bitcoin yöntemi için video projesi geliştirildi. Geliştirilen bu video projesi sayesinde görsel anlamda hem Bitcoin madenciliğini daha açık haliyle anlamak hem de söz konusu mining projesinden de video izleyerek para kazan imkânına kavuşmak sağlanmaktadır.

 

Bu amaç doğrultusunda öncelikle üye olunarak 10 token üyeliğe özel hediye verilmektedir. Token karşılık olarak her türlü dijital para biriminde kullanılan jeton olarak karşımıza çıkmaktadır. Wallet cüzdanınıza aktarılan bu tokenleri artırmak yine sizin elinizde olmaktadır. Video yükleme ya da videolara yorum yapma, içerik kalitesini geliştirme gibi noktalarla anında her türlü internetten para kazan işlemleri yürütülebilir. Bu işlemler sonucunda da kesintisiz olarak en yeni projelerden olması nedeniyle dikkat çeken tüm özellikler bakımından değerlendirilerek profesyonel, sıra dışı niteliklere dayanan yetkin unsurlar yürütülmektedir.Yürütülen tüm bu yetkinlikler bakımından da reklam izle para kazan noktasında anında dijital para birimine odaklanmak mümkün olacaktır.

https://viuly.io/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın