Bitcoin ile İlgili İş Olanakları

Ancak eksikliklerin sizi ertelemesine izin vermeyin. Bitcoin ve diğer kripto para birimleri, gelişimin ilk aşamalarında olsalar da, ilk aşamalarda meydana gelen volatilite ve anlayış eksikliği ile Bitcoin ile ilişkili işler, özellikle de blockchain teknolojilerinde yükselişte. Bir  SAP araştırması , işletmelerin blockchain teknolojisi konusunda iyimser olduğunu gösteriyor ve ankete katılanların yüzde 92’si bunu öncelikle tedarik zinciri […]

 Bitcoin ile İlgili İş Olanakları

21.08.2020 - 8:32

Güncelleme : 21.08.2020 - 8:32

Ancak eksikliklerin sizi ertelemesine izin vermeyin. Bitcoin ve diğer kripto para birimleri, gelişimin ilk aşamalarında olsalar da, ilk aşamalarda meydana gelen volatilite ve anlayış eksikliği ile Bitcoin ile ilişkili işler, özellikle de blockchain teknolojilerinde yükselişte.

Bir  SAP araştırması , işletmelerin blockchain teknolojisi konusunda iyimser olduğunu gösteriyor ve ankete katılanların yüzde 92’si bunu öncelikle tedarik zinciri yönetimi ve IoT (yüzde 63), aynı zamanda yasal ve düzenleyici (yüzde 19) ve evet, kripto para birimi (yüzde 8) olarak bir fırsat olarak görüyor.

Bu iyimserlik iş piyasasına da yansıyor. Upwork’e göre, blockchain becerileri artık “serbest çalışan piyasadaki en sıcak emtia” ve talep sadece bir yılda yüzde 6.000 arttı. Ve Burning Glass Technologies, Mayıs 2017 ile Mayıs 2018 arasında blok zinciri becerileri gerektiren 5.743 çoğunlukla tam zamanlı iş fırsatları olduğunu söylüyor.

Tüm iş ilanlarına rağmen, şu anda çok az kişi gerekli becerilere sahip ve bu da maaşları artırıyor. Blockchain becerilerine olan talep, bu becerilere sahip profesyonellerin arzını fazlasıyla aştığı için, blockchain geliştiricisi ve mühendis pozisyonları tipik olarak yıllık maaş olarak 130.000 dolar ödeyen maaşlar yüksek.

Gerekli becerilerde eğitim almış birkaç kişiden biriyseniz, Bitcoin’den finansal olarak yararlanmak için Bitcoin alıp satmanıza gerek yok!

Kaynak  : https://paravadisi.com/bitcoin/