Bir Efsanenin Doğuş Hikayesi Pvp Serverler

Tarihi dokuları oldukça başarılı bir şekilde yansıtarak uzakdoğu ülkerinde geçmişte yaşamış 3 büyük imparatorluğun çekişmeli mücadelesine ortak olabilirsiniz. Metin2 pvp serverler sizler bu efsaneye ortak yaparak, gelişmiş bir oyun deneyiminin yanı sıra farklı bir kültürü tanıma imkanı sunuyor.

 Bir Efsanenin Doğuş Hikayesi Pvp Serverler

24.03.2018 - 3:41

Güncelleme : 24.03.2018 - 3:41

Tarihi dokuları oldukça başarılı bir şekilde yansıtarak uzakdoğu ülkerinde geçmişte yaşamış 3 büyük imparatorluğun çekişmeli mücadelesine ortak olabilirsiniz. Metin2 pvp serverler sizler bu efsaneye ortak yaparak, gelişmiş bir oyun deneyiminin yanı sıra farklı bir kültürü tanıma imkanı sunuyor. 3 büyük imparatorluğun en büyük savaşçılarından birisi olarak bu mücadeleye çevrimiçi olarak katılabilirsiniz. İsminizi diğer oyunculara duyurarak, yeteneklerinizi sergileme fırsatı bulabilirsiniz.

Başlangıçta yalnızca Kore ve Çin sunucularıyla hizmet vermesine rağmen birkaç yıl içerisinde öncelikle Avrupa sonrasında tüm dünyaya yayılarak 50 milyonu aşkın kullanıcıya ulaşmayı başardı. Bu efsane oyunun bu kadar popüler olmasıyla birlikte bazı hesap çalınma ve hile kullanımları ortaya çıkmaya başladı. Bu önlemlerin önüne geçmek için geliştirilen Metin2 pvp adresleri, kullanıcılara eğlenceleri kesebilecek her türlü dış etkenden arındırılmış bir platform sunuyor. Bu yüzlerce platformu ise Metin2pvpserverler adresi aracılık ederek tanıtımlarını ücretsiz bir şekilde tüm oyun tutkunlarıyla paylaşıyor.

Pvp serverler tamamen bambaşka bir oyun deneyimi ve dünya sunuyor. İster bir Savaşçı rolü kahramanı seçerek güce dayalı bir karakteri yönetebilirsiniz. İstersen bir ninja olabilir ve suikast üzerine kurulu yeteneklerini diğer oyunculara kanıtlayabilirsin. Ben daha çok mistik alanlar ilgimi çekiyor diyen oyun tutkunları ise Şaman veya Sura türü karakterlere yönelebiliyor. Büyü sanatında ustalaşarak diğer savaşçılara en iyisinin kendileri olduğunu kanıtlamaya aynı zamanda imparatorluğunu temsil etmeye devam ediyor.

http://www.metin2serverler.biz.tr/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın