Bilgisayarlara Koruma Sistemi

Büyük kurumların en çok sıkıntı çektiği şeyler arasında, bilgisayarlarının yeterince korunmaması ve de sürekli bir arıza yaşanması geliyor. Bilgisayarınızın içinde, tüm iş ve de özel verileriniz, önemli dosyalarınız bulunuyor. Önemli olan da bu verileri saklayan bilgisayarınızı tehlikeli program ve de virüslerden korumaktır. En çok da birden fazla ağ ile birbirlerine bağlı olan bilgisayar topluklarında sık […]

 Bilgisayarlara Koruma Sistemi

23.05.2019 - 2:59

Güncelleme : 23.05.2019 - 2:59

Büyük kurumların en çok sıkıntı çektiği şeyler arasında, bilgisayarlarının yeterince korunmaması ve de sürekli bir arıza yaşanması geliyor. Bilgisayarınızın içinde, tüm iş ve de özel verileriniz, önemli dosyalarınız bulunuyor. Önemli olan da bu verileri saklayan bilgisayarınızı tehlikeli program ve de virüslerden korumaktır. En çok da birden fazla ağ ile birbirlerine bağlı olan bilgisayar topluklarında sık sık veri kaybı yaşanır. Yaşanan veri kayıplarına ve de bilgisayar arızalarına neden olan tehlikeli sayfalardan ve de programlardan uzak durmak için bir koruma verisine ihtiyacınız var. Kendinize ait bir endpoint koruma programınız olmadığı sürece bilgisayarlarınız her daim korumaya muhtaç bir halde olur. Bu tarz durumların yaşanmadan önlenmesi adına, Aktüel Sistem ile görüşme sağlayabilirsiniz. Bu görüşme neticesinde sizin de bilgisayarınızın bir koruma sistemi olabilir.

Virüsten Korunma Programları

Bilişim sektörünün en gözde virüs önleyici programlarının bilgisayarınıza yüklenmesi sizleri büyük bir dertten kurtarır. Haberiniz bile olmadan bilgisayarınıza indireceğiniz bir dosya ile bütün bilgisayarınızın sistemi çökebilir. Böylesine bir sorun yaşanmaması için firewall programını Aktüel Sistem sayfasından edinmeniz kolaylaştırıldı. Bu sayfanın menüsü, hizmet verdikleri programların ne işe yaradığı ile alakalı bilgilendirme kutucukları ile dolu. Antivirüs programı da aynı şekilde sitede satışta bulunan diğer özel koruma programları arasında bulunuyor. Tercihinizi bu programdan yana kullanabilirsiniz.

Web Bağlantılı Geçişleri Korumak için

İş yerinizde ki bilgisayarlara lisanslı bir program indirmek için aradığınız sayfa işte burada. Aktüel Sistem’in Microsoft lisanslama işlemleri sizin aradığınız yazılım olabilir.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın