Bilgisayarınız Emin Ellerde asus servisi

Uzun ve yoğun kullanım sonucu bilgisayarlar, sıkça arıza verebilir. Genellikle dikkatsiz kullanıcı hatasından kaynaklanan arızalar, dikkatsiz kullanım nedeniyle de olabilmektedir. Bununla beraber, cihazın periyodik bakım ve temizliğinin aksatılması da arızalara sebep olabilir. Hassas cihazlar olan bilgisayarlar, onarım aşamasında deneyim, bilgi ve tecrübe istemektedir. Bozulan bilgisayar, notebook, laptop gibi hassas cihazlar, alanında uzman kişilere tamir ettirilmelidir. […]

 Bilgisayarınız Emin Ellerde asus servisi

17.04.2019 - 20:42

Güncelleme : 17.04.2019 - 20:42


Uzun ve yoğun kullanım sonucu bilgisayarlar, sıkça arıza verebilir. Genellikle dikkatsiz kullanıcı hatasından kaynaklanan arızalar, dikkatsiz kullanım nedeniyle de olabilmektedir. Bununla beraber, cihazın periyodik bakım ve temizliğinin aksatılması da arızalara sebep olabilir. Hassas cihazlar olan bilgisayarlar, onarım aşamasında deneyim, bilgi ve tecrübe istemektedir. Bozulan bilgisayar, notebook, laptop gibi hassas cihazlar, alanında uzman kişilere tamir ettirilmelidir. Arızalanan cihazlar karıştırılmamalı ve bilinçsiz kişiler tarafından cihazın açılmasına izin verilmemelidir.

Asus laptop servis, Asus bilgisayarların her türlü bakım, tamir, yedek parça değişim ve yedek parça satışını yapıyor. Profesyonel kadrosu ve alanında teknik bilgisi ile cihazların çözümüne dair müşterilerine her türlü teknik destek veriliyor. Asus teknik servis, üstün teknolojisi sayesinde bilgisayarların arıza tespitini yaparak, müşterilerini konu hakkında bilgilendiriyor. Müşteri onayının alınması üzerine gerekli onarım işlemi yerine getiriliyor. Asus servis, ayrıca bilgisayar ve notebookların iç temizliğini ve periyodik bakımlarını yapıyor.

Asus Servis Hizmetleri

Asus teknik servisi; Asus laptop, notebook, tablet PC ve bilgisayar cihazlarının bakım, onarım ve tamir işini yapıyor.

 • Batarya arıza tamiri
 • İşlemci arızalarının tamiri
 • Adaptör arıza tamiri
 • Speaker arıza tamiri
 • Şifre kırılması
 • İnverter arıza tamiri
 • Menteşe kırılması
 • Hard disk tamiri
 • Yerinde ağ kurulumu
 • Ekran kartı ve ses kartı tamiri
 • Anakart tamiri ve daha pek çok hizmet, servis kapsamında yer alıyor.

Yazılımsal Sorunların Çözümü

Notebook, tablet ve laptoplarda donanımsal arızalanmalar olduğu gibi yazılımsal olarak da birçok sorun yaşanabilir. Asus servisi, yazılımsal arıza kapsamında, işletim sistemi onarma, program yükleme, MSI formatlama, web güvenlik programları kurma, veri kurtarma, virüs temizleme gibi pek çok konuda müşterilerine hizmet veriyor.

Yedek Parça Değişimi

Asus teknik servisi ihtiyaca göre Asus bilgisayar, notebook, laptop, tablet yedek parça değişimi de yapıyor. Buna göre; batarya ve pil değişimi, anakart değişimi, ekran kartı değişimi, harddisk değişimi, hdd değişimi, chip değişimi gibi pek çok parça değişimi Asus teknik servisi tarafından yapılıyor.

Asus teknik servis hizmetinden yararlanmak için, asusservisturkiye.com internet adresinden firmayla iletişime geçebilir ve bilgisayarınızla ilgili sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın