Bilgisayar’da Benq Kalitesi

Bilgisayar, tablet, notebook, lap top gibi elektronik cihazlarda bir dünya markası olan Benq, vermiş olduğu nitelikli hizmetlerle adından söz ettiriyor. Firmaya benqservisturkiye.com resmi web sitesi üzerinden online olarak anında ulaşılıyor. Teknik servis hizmetleri de sunan benq servis Türkiye, dünya genelinde bilgisayar alanında uzman kadrosu aracılığıyla aktif çözümler üretiyor. Bilgisayar denilince akla ilk gelen firma, Benq […]

 Bilgisayar’da Benq Kalitesi

02.05.2019 - 19:38

Güncelleme : 02.05.2019 - 19:38


Bilgisayar, tablet, notebook, lap top gibi elektronik cihazlarda bir dünya markası olan Benq, vermiş olduğu nitelikli hizmetlerle adından söz ettiriyor. Firmaya benqservisturkiye.com resmi web sitesi üzerinden online olarak anında ulaşılıyor. Teknik servis hizmetleri de sunan benq servis Türkiye, dünya genelinde bilgisayar alanında uzman kadrosu aracılığıyla aktif çözümler üretiyor. Bilgisayar denilince akla ilk gelen firma, Benq teknik servisi konusunda başarılı ve hatasız işlem sunuyor.

7/24 Hizmet

Firmaya 7/24 kesintisiz erişim sağlanıyor. Site üzerinden işlem yapmak isteyen bilgisayar tutkunları istek, öneri ve görüşlerini teknik ekibe bildirebiliyor. Kısa bir sürede dönüş yapan site yetkilileri sorunu ideal yöntemlerle gideriyor. İnternet arama motorlarında bilgisayar yazıldığı anda Benq servis ilk sırada yer alıyor.

Güvenilir Hizmet

Müşteri memnuniyetine oldukça önem veren Benq servis ailesi, güvenilir bir firma olması nedeniyle tercih ediliyor. Bilgisayar, notebook, tablet ve notebook gibi cihazların; aksesuar ve yedek parça temini konusunda orijinal ürünlere her zaman yer veriyor. Satış öncesi ve satış sonrası desteklerini kesinlikle esirgemeyen Benq servis, Türkiye genelinde başarılı hizmet veriyor. Cihazın arıza göstermesi durumunda, sitede oluşturulan form doldurularak işlem yapılıyor. Bu hizmetlere ek olarak, Benq şarj adaptörü tamiri, Benq lcd ekran tamiri, Benq batarya pil tamiri yetkili teknik personel aracılığıyla yapılıyor. Kaliteli, güvenilir ve başarılı işlemler gerçekleştiren firmayı bilgisayar tutkunları güven içerisinde ve sıklıkla tercih ediyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın