Bilgisayar ve Elektronik Cihazların Bakımı

Telefon, bilgisayar ve diğer elektronik eşyalarınızın bakım ve onarımı için güvenle cihazlarınızı teslim edebileceğiniz yer. Ekran değiştirme, yazılım, yükleme, uygulama, tamir, ikinci el ürün değişimleri...

 Bilgisayar ve Elektronik Cihazların Bakımı

14.05.2018 - 12:45

Güncelleme : 14.05.2018 - 12:45

Telefon, bilgisayar ve diğer elektronik eşyalarınızın bakım ve onarımı için güvenle cihazlarınızı teslim edebileceğiniz yer. Ekran değiştirme, yazılım, yükleme, uygulama, tamir, ikinci el ürün değişimleri, batarya, kasa değişimleri gibi daha birçok hizmeti müşterilerine sunuyor. Bakırköy bilgisayar servisi aynı zamanda güvenlik sistemleri kurulumu da yapıyor.

Verilen Hizmetler

Bakırköy bilgisayar teknik servis birçok modelde yer alan elektronik ürünlere ait cihaz markalarına yer veriliyor. Farklı markalarda yer alan cihazların ikinci el satışları, tamirleri ve bakımları itina ile yapılıyor. Akıllı telefonlar, bilgisayar modelleri, laptop, netbook, tabletler ve oyun konsolları gibi cihazların; yazılımı, formatı, arızaları, değişimleri, yüklemeleri ve entegre işlemleri titiz işçilik sayesinde kısa süre içinde temin edilir.

Muratbilgisayar.net adresine giriş yaparak firmanın siz müşterilere sunmuş olduğu elektronik cihaz hizmetlerini detaylı şekilde bulabilirsiniz. İkinci el ürünlerin alım ve satımları yapılıyor. Kırılan ve çatlayan ekranların değiştirilmesi, klavye tuş ve takımının değişimi, bilgisayar formatı, yazılım güncellemesi ve uygulamalarının indirilmesi, cihazların kasa değişimleri gibi hizmetler sunulur.

https://www.muratbilgisayar.net/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın