Bilginc SAP S/4HANA Eğitimi

Bilginc SAP S/4HANA Eğitimi Çevrimiçi öğrenim görmek için IT, Vendor gibi farklı alanlarda özel takvimler belirleyerek eğitim veren Bilginc sitesine girerek her zaman için kontenjanlara göre derslere katılabilirsiniz. Ön koşullara uygun olmayan öğrenciler tarafından derslere katılmak mümkün olmadığı için, SAP S/4HANA derslerinde bilgi edinilebilmesi ve sınavın geçilebilmesi amacıyla koşulları karşılamalısınız. Bu derse yönelik yapılan açıklamalarda, […]

 Bilginc SAP S/4HANA Eğitimi

25.07.2019 - 9:29

Güncelleme : 25.07.2019 - 9:29

Bilginc SAP S/4HANA Eğitimi

Çevrimiçi öğrenim görmek için IT, Vendor gibi farklı alanlarda özel takvimler belirleyerek eğitim veren Bilginc sitesine girerek her zaman için kontenjanlara göre derslere katılabilirsiniz. Ön koşullara uygun olmayan öğrenciler tarafından derslere katılmak mümkün olmadığı için, SAP S/4HANA derslerinde bilgi edinilebilmesi ve sınavın geçilebilmesi amacıyla koşulları karşılamalısınız. Bu derse yönelik yapılan açıklamalarda, eğitime katılmak isteyen adaylar tarafından temel muhasebe bilgisine sahip olunmasına yönelik şart bulunuyor.

SAP S/4HANA Eğitimi Nedir?

Mali muhasebe bilgisinin edinilmesi, entegrasyon ortamlarına uygun şekilde sürecin kişiselleştirilmesine dair detaylara erişilmesi sağlanacaktır. Eğitim kapsamında yer alan AC010 finansal muhasebe ve işletme faaliyetlerinin incelenmesi, özelliklerinin her türlü durumunun karşılaştırılması mümkün oluyor.

Mali muhasebe ve entegrasyon ile ilgili öğrenimini alırken özellikle deneyimi olmayan kişiler tarafından sertifikasyon girişiminde bulunuluyor. Kurumsal mali yönetimlere yönelik özel çalışmalarla, IT eğitimlerinden olan COBİT eğitimi gibi sanal canlı sınıf ortamında öğrenim görmeniz sağlanacaktır.

SAP S/4HANA Eğitim Detayları

SAP eğitimi almak için Bilginc web sitesine giriş yaparak, Vendor eğitimi türünde yüzlerce ders arasından sizin için mali süreci yönetme ve entegrasyon faaliyetlerine yönelik öğreniminizi tamamlayabilirsiniz. Temel iş süreçleriyle ilgili detaylı bilgiye erişmeniz mümkün olacağı gibi, finansal muhasebeyle ilgili sürecini pozisyonunuza göre yönetebilirsiniz. Takım liderleri, yetkili kullanıcı yöneticileri ve iş analistleri kişiler tarafından bu eğitim programına katılma gerekliliği bulunur.

SAP S/4HANA Eğitim İçeriği

Mimari faaliyetlerle ilgili canlı çevrimiçi ders görülmesi sağlanan TOGAF eğitimi ve bu programa kayıtlı olan öğrencilerde olduğu gibi, 12 kişilik sınıflar halinde dersler veriliyor. Derslerde verilen eğitimlerdeki içerikler arasında Overview of Financial Accounting in SAP S/4HANA, Maintaining Vendor Master Records gibi çeşitli ders konuları yer alıyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın