Biga Selçuk Öğrenci Yurdu

Üniversite öğrencileri kendilerini ev ortamında hissedecekleri yurtlarda kalmayı tercih ederler. Öğrenci huzurlu olduğunda başarıda kendiliğinden geldiği için yurt ortamında huzur çok önemlidir.

 Biga Selçuk Öğrenci Yurdu

24.02.2018 - 11:44

Güncelleme : 24.02.2018 - 11:44

Üniversite öğrencileri kendilerini ev ortamında hissedecekleri yurtlarda kalmayı tercih ederler. Öğrenci huzurlu olduğunda başarıda kendiliğinden geldiği için yurt ortamında huzur çok önemlidir. Bu anlamda Çanakkale öğrenci yurdu arayan erkek öğrenciler Biga Selçuk yurdunu tercih edebilirler.

 

Güvenilir Aile Ortamı İçin Biga Selçuk Yurdu

Yurtta öğrencilerin güvenliği her şeyin sütünde tutulmakta. Bu amaçla yurt 24 saat güvenlik kameraları ile izleniyor. Ayrıca yurda giriş ve çıkışlarda kişiler turnike sistemi ile kontrol ediliyor. Üst düzey güvenlik önlemlerinin yanı sıra kaliteli hizmet anlayışı ile de Biga Selçuk erkek öğrenci yurdu ön plana çıkıyor. Son model teknolojiye göre düzenlenmiş yurtta erkek öğrencilerin isteyebileceği bütün ayrıntılar düşünülmüştür.

 

Öğrenci odalarında ortopedik yataklar, televizyon, elbise dolabı ve çalışma masası gibi üniversite öğrencileri için ideal eşyalar bulunuyor. Spor yapmak isteyen öğrenciler için spor salonu, futbol sahası ve basketbol sahası gibi seçeneklerden öğrenciler her zaman yararlanabilir. Erkek öğrenciler için en büyük problem olan yemek sorunu da yurt yetkilileri tarafından çözülmüş. Yurtta öğrencilere sabah en az 8 çeşitten oluşan kahvaltı, akşam ise en az 3 çeşit ev yemeğinden oluşan akşam yemeği verilmektedir. Bu seçenekler ve avantajlar Çanakkale erkek öğrenci yurdu arayan kişileri Biga Selçuk öğrenci yurduna yönlendirmeye yetiyor.

http://www.bigaselcukyurdu.com/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın