Beyaz Eşyanın Tamir Adresi

Evlerimizde kullandığımız beyaz eşyalar kimi zaman eskidiği için kimi zaman ise başka sebeplerle çeşitli arızalar verebilir. Bu durumda da bir beyaz eşya servisine ihtiyaç duyuluyor. Güvenilir bir beyaz eşya tamiri eşyanızı kurtarmak adına oldukça önemli oluyor.

 Beyaz Eşyanın Tamir Adresi

09.04.2018 - 17:33

Güncelleme : 09.04.2018 - 17:33

Evlerimizde kullandığımız beyaz eşyalar kimi zaman eskidiği için kimi zaman ise başka sebeplerle çeşitli arızalar verebilir. Bu durumda da bir beyaz eşya servisine ihtiyaç duyuluyor. Güvenilir bir beyaz eşya tamiri eşyanızı kurtarmak adına oldukça önemli oluyor. Servis kalitesi eşyanızın da ömrünü uzatıyor. Bu durumda da dominox servisi beyaz eşya tamirinde sizlerin bir numaralı kaliteli adresi oluyor.

Beyaz Eşya Servis

İstanbul’un pek çok yerine aynı anda servis hizmeti sağlanabiliyor. Bu sayede de dominox servis oldukça kısa bir süre içerisinde büyük bir kesime hizmet vermeyi başarmıştır. Sadece beyaz eşya tamiri yapmayan şirket bunun yanında yeni beyaz eşyaların monte edilmesine de yardımcı oluyor. Kısacası sadece beyaz eşya ile ilgili arıza sorunlarına değil montaj işlemlerine de yardımcı oluyor ve sizlere en güvenilir hizmeti üstün kalitesi ile birlikte sunuyor. Bulaşık makinesi, ankastre, ocak, buzdolabı gibi ve daha pek çok farklı beyaz eşya tamiri yapılıyor. Servis size aynı zamanda 1 ile 5 yıl arasında değişen garanti hizmeti de sunuyor.

https://istanbuldominoxservisi.org/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın