Beyaz Eşyada Güvenilir Servis

Firma, yılların verdiği deneyimlerle, beyaz eşya servis konusunda, İstanbul'un her semtine kaliteli ve garantili servis, bakım ve montaj hizmetleri sunuyor.

 Beyaz Eşyada Güvenilir Servis

12.04.2018 - 14:17

Güncelleme : 12.04.2018 - 14:17

Firma, yılların verdiği deneyimlerle, beyaz eşya servis konusunda, İstanbul’un her semtine kaliteli ve garantili servis, bakım ve montaj hizmetleri sunuyor.

Yerli ve yabancı tüm markaların servis hizmetlerini, mümkün olduğunca yerinde bakım ve onarımı prensibi ile çalışan firma, orijinal yedek parça çeşitliği sayesinde de, müşterilerini makinesiz bırakmayarak, güven ve memnuniyetlerini kazanıyor.

Firma, beyaz eşya servisi olarak, klimalar dahil olmak üzere, profesyonel personeli ile en kısa sürede arızaya ulaşarak, tüm sorunları kısa sürede çözüyor ve değiştirdiği her parça için iki yıl daha garanti süresi veriyor.

Firmanın Hizmetleri

Firma, bulaşık makinesi servisi konusunda uzmanlaşmış personeli ile sadece arızaları gidermiyor, aynı zamanda daha iyi yıkama yapılması için gerekli ayarlamaları yapıyor ve uygulamalı olarak da ev hanımlarına yardımcı oluyor. Yaz aylarında sıklıkla problem oluşturan her cins buzdolabının, ihtiyaç duyulan tüm bakım ve onarımı yapma kapasitesine sahip olan firma, aynı arıza tekrarlandığında, hiçbir ücret talep etmeden tekrar servis hizmeti sağlıyor.

Firma, çamaşır makinelerinin bakımı esnasında, servisini yaptığı makinelere kireç önleyici aparatlar takarak, hem makinenin daha uzun ömürlü olmasını hem de çamaşırların daha iyi yıkanmasını da sağlıyor.

beyazesyaklimaservis.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın