Beşiktaş’a Büyük Teklif! Larin İçin 15 Milyon

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Cebi’ye yakınlığı ile bilinen isim olan Yılmaz Canpolat, Cyle Larin için bir Premier Lig takımının 15 milyon euro teklif de bulunduğunu söylemesi büyük merak uyandırdı. Bir radyo programına katılan Yılmaz Canpolat “Devre arasında bir İngiliz takımı Beşiktaş’a resmî teklif verdi. Cyle Larin  için  15 milyon euro önerdiler. Başkan Ahmet Nur Çebi, […]

 Beşiktaş’a Büyük Teklif! Larin İçin 15 Milyon

20.02.2021 - 19:03

Güncelleme : 20.02.2021 - 19:03

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Cebi’ye yakınlığı ile bilinen isim olan Yılmaz Canpolat, Cyle Larin için bir Premier Lig takımının 15 milyon euro teklif de bulunduğunu söylemesi büyük merak uyandırdı. Bir radyo programına katılan Yılmaz Canpolat “Devre arasında bir İngiliz takımı Beşiktaş’a resmî teklif verdi. Cyle Larin  için  15 milyon euro önerdiler. Başkan Ahmet Nur Çebi, bunu kabul etmedi. Şampiyonluk hedefimiz var dedi. Sezon sonu bu konuyu görüşebiliriz.” sözlerini kullandı. deneme bonusu   ve  betist giriş   için betmatik giriş  adresini  ziyaret etmenizi öneririz

Beşiktaş’ta Sergen Yalçın’ın Yetkileri Artıyor

Bu haftayı maç yapmadan geçirecek olan Beşiktaş’ın, Sergen Yalçın için bir imza töreni düzenleyeceği belirtildi. Yılmaz Canpolat yaptığı açıklamada: Geçen hafta söylediğim gibi, yönetim Sergen Yalçın’ın sözleşmesini uzatacak. Yeni yapılacak olan sözleşmenin süresi 2 artı 1 yıl olacak. Ahmet Nur Çebi başkan olarak kaldığı sürece, takımın teknik direktörü Sergen Yalçın olacaktır.

Bu hiçbir zaman değişmez bir gerçektir. Yapılacak bu imza töreni ile birlikte Sergen Yalçın’ın yetkileri de daha kapsamlı olacak. Alt yapının da tüm sorumluluğu Sergen Yalçın’a verilecek. Yani Beşiktaş’ta futbolun tek patronu Sergen Yalçın olacak. Bu hafta içi imza töreni gerçekleşecek. Bu imza ile birlikte Beşiktaş’ta birçok şey olumlu yönde değişecek.” sözlerini kullandı.

Cyle Larin İçin 15 Milyon Euro

İngiltere Premier Lig ekiplerinden West Bromwich  takımının Beşiktaş’ın yıldız futbolcusu Cyle Larin  için  15 milyon euro teklif ettiği belirtildi. Beşiktaş’a resmî teklifte bulunan West Bromwich, Ahmet Nur Çebi’nin onay vermemesi ile beklemeye geçmişti. Süper Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Beşiktaş, bu transfer teklifini sezon sonu gündeme getirmek üzere ertelemişti. Ayrıca İngiliz kulübü West Bromwich’in Galatasaray’a da Diagne için teklifte bulunmuştu.

Galatasaray’ın bu teklife nasıl bir yanıt verdiği önümüzdeki günlerde netlik kazanacak. Sergen Yalçın ile sözleşmesini uzatacak olan siyah beyazlı ekip sezon sonu itibari ile Cyle Larin  transferini masaya yatıracak. Sergen Yalçın’ın bu konuda fikri alınarak bir karara bağlanacak. Atacağı imza ile daha kapsamlı bir yetkiye sahip olacak olan Sergen Yalçın’ın bu transfer teklifine ne karar vereceği ise merak konusu.

Rosıer’in Bonservisi Alınacak

Başkan Ahmet Nur Çebi’nin Valentin Rosier’in tüm haklarını ve bonservisini Sporting Lizbon’dan almak için 3 milyon euro’luk bir bütçe ayırdığını belirten Yılmaz Canpolat “Rosier  sezon sonunda tüm haklarıyla birlikte Sporting Lizbon’dan alınacak. Bu transfer karşılığında 3 milyon euro verilecek. Başkan Ahmet Nur Çebi bu konuda kesin kararını verdi. Bu konuda kesin olarak Sporting Lizbon ile her konuda anlaşılacak. Rachid Ghezzal’ın tüm haklarını almak çok zor, çünkü istedikleri fiyat 8 milyon euro civarında. Bu rakam günümüz şartlarında çok yüksek bir rakam. Bu nedenle Rachid Ghezzal’ın bonservis konusu beklemeye alınmıştır.” diye konuştu.