Beşiktaş’ tan Gol Sesi Yok

Uzun süredir Avusturya’da kampına devam eden Beşiktaş için pek iç açıcı bir hazırlık kampı geçtiği söylenemez. Bir yandan sakatlıklar olsun bir yandan maçlarda alınan kötü sonuçlar olsun genel durumdan ne taraftar memnun ne de teknik heyet. Beşiktaş hazırlık kampının son maçında İtalyan Brescia ekibi ile karşılaştı. Maç ile ilgili görüntülere canlı maç izle sitelerinden ulaşabilirsiniz. […]

 Beşiktaş’ tan Gol Sesi Yok

06.08.2019 - 19:51

Güncelleme : 06.08.2019 - 19:51

Uzun süredir Avusturya’da kampına devam eden Beşiktaş için pek iç açıcı bir hazırlık kampı geçtiği söylenemez. Bir yandan sakatlıklar olsun bir yandan maçlarda alınan kötü sonuçlar olsun genel durumdan ne taraftar memnun ne de teknik heyet. Beşiktaş hazırlık kampının son maçında İtalyan Brescia ekibi ile karşılaştı. Maç ile ilgili görüntülere canlı maç izle sitelerinden ulaşabilirsiniz.

Karşılaşmanın geneline bakıldığında istenen performansı gösteremeyen Beşiktaş sahadan 2-0 malup ayrıldı. Brescia ‘nın gollerini 45+2 ve 54. dakikalarda Donnaruma tarafından kaydedildi. Bu sonuçtan sonra da Beşiktaş Avusturya’daki son hazırlık maçından da mağlup ayrıldı ve son maçta da gol atamamış oldu. Beşiktaş bu maçtan önce 3 hazırlık maçı daha oynadı ve bunlarda Eibara 2-0 Udinese’ ye 2-0 yenildi. A. Larisas takımı ile de berabere kaldı. Bu maçların da özetlerine maç izle sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bu kötü sonuçların yanına bir de vegol izle sitelerinden de ulaşabileceğiniz sakatlık haberleri eklenince Beşiktaş’ta sezon öncesi büyük oranda moral düşüklüğü yaşanıyor. Bu moral düşüklüğünü arttıran sebepte sakatlanan oyuncuların as oyuncular olması ve sezonun başlamasında da az kaldığından kötü sonuçlar alınacağından çekiniliyor. Oyuncuların son durumları hakkında bilgilere vegol izle sitelerinden takip edebilirsiniz Öte yandan önemli futbolcu Burak’ın da sakat olması yöneyimi ve teknik heyeti daha da sıkıntıya sokuyor. Çünkü takımda başka iyi santrafor bulunmuyor ve Burak’ın sakatlığı daha uzun süreceği söyleniyor. Beşiktaş’ın son durumu hakkında bilgiler canlı maç izle siteleri ve maç izle sitelerinde her daim bulunuyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın