Beren Kuluçka Makinaları ve Aksesuarları

Beren Kuluçka, kendi web sitelerinden kuluçkalık yumurta satışı, damızlık tavuk satışları, suluk, yemlik, civciv büyütme kafesleri ve çeşitli özelliklerde kuluçka makinesi satışı yapmaktadır.

 Beren Kuluçka Makinaları ve Aksesuarları

17.12.2017 - 17:26

Güncelleme : 17.12.2017 - 17:26

Beren Kuluçka, kendi web sitelerinden kuluçkalık yumurta satışı, damızlık tavuk satışları, suluk, yemlik, civciv büyütme kafesleri ve çeşitli özelliklerde kuluçka makinesi satışı yapmaktadır. Beren Kuluçka ürünleri 1 yıl gibi bir süre garanti kapsamındadır. Tüm ürünlerinde kapıda ödeme mevcut olduğu gibi web sitesinden yapılan alışverişler de 12’ye varan taksit seçenekleri vardır. Ayrıca 05327094332 telefon numaralarından da sipariş almaktalar.

Kuluçka Makinası

Kuluçka makinası kullanım şekillerine göre farklı seçenekleri sitede hobi kuluçka makinesi, çiftlik olarak ayrılmıştır.

Ticari kuluçka makinesi genelde 180 yumurta kapasitelik sanayi tipi makinelerdir. Kasa şeklinde olurlar. 500 yumurta kapasitesine kadar olan makineleri de mevcuttur. Bu tip makinelerin yapımları 2015 yılından itibaren başlamıştır. Akıllı kuluçka, tam otomatik sistemli ve mikro bilgisayarlı olma özellikleri vardır. Beren Kuluçka ürünleri uzman çiftçiler tarafından yapılan testler sonucu müşterilere sunulur.

Hobi amaçlı kullanılabilen daha az yumurta kapasiteli makineleri de mevcuttur. Bunlar ticari kuluçka makinası dışında, maksimum 100 yumurtalıktır bu ürünler. Evinde kendi hayvanını üretmek isteyen hayvan severler tarafından çokça tercih ediliyor. Tavuk, hindi, ördek, keklik, kaz ve bıldırcın yumurtaları kullanılabilir bu makinelerde.

https://www.berenkulucka.com/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın