“Beni buradan alamayacaksınız, bırakmayacaklar” olduğunu söyledi

2014 yılında O Ses Çocuklar yarışmasına katılan Nazar Nur Kaya hayatını kaybetti. Nazar Nur Kaya’nın ablası ‘2. Sayfa’ programına bağlanarak kardeşinin son sözlerini anlattı. 15 yaşındaki kardeşinin cenazesini almaya giderken canlı yayına telefonla bağlanan abla Hatice Kaya, şunları söyledi: “Acımız çok büyük. Mide bulantısı ve kusmayla hastaneye gittik önce teşhis koyamadılar. Tedavi sürecinde ne oldu […]

 “Beni buradan alamayacaksınız, bırakmayacaklar” olduğunu söyledi

31.10.2018 - 13:46

Güncelleme : 31.10.2018 - 13:46

2014 yılında O Ses Çocuklar yarışmasına katılan Nazar Nur Kaya hayatını kaybetti. Nazar Nur Kaya’nın ablası ‘2. Sayfa’ programına bağlanarak kardeşinin son sözlerini anlattı.

15 yaşındaki kardeşinin cenazesini almaya giderken canlı yayına telefonla bağlanan abla Hatice Kaya, şunları söyledi:

“Acımız çok büyük. Mide bulantısı ve kusmayla hastaneye gittik önce teşhis koyamadılar. Tedavi sürecinde ne oldu anlamadık.Yoğun bakımda boyunda bir kateter takıldı ve uyanmamasına sebep oldu. Nazar’ın son kelimesi ‘Alamayacaksınız, beni bırakmayacaklar’ oldu. İlk gittiğimiz tahlillerinde de belli bütün organları tertemizdi. Nasıl oldu 6 günden bütün organları mahvoldu anlamadık. Bu tedavinin bir açıklaması olmalı. Ben kardeşimi sadece böbrek rahatsızlığıyla hastaneye götürdüm.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın