Bedava Uygulama Sayfası

Günümüzde telefonlarda kullanılan birçok uygulama ücretli olarak kişilere sunuluyor. Ücretler sebebiyle kişiler bu uygulamaları yükleyemedikleri için kullanamıyorlar. Ancak web sayfası kişilerin yaşadığı bu soruna çözüm buluyor ve bedava uygulama indirme imkanı veriyor. Kişiler sayfada yer alan uygulama listesini inceleyerek kullanmak istedikleri uygulamayı seçip ücretsiz olarak telefonlarına yüklüyorlar. Kaliteli Uygulama Yükleme Sayfa aracılığıyla yüklenen uygulamalar kaliteli […]

 Bedava Uygulama Sayfası

05.06.2020 - 19:43

Güncelleme : 05.06.2020 - 19:43

Günümüzde telefonlarda kullanılan birçok uygulama ücretli olarak kişilere sunuluyor. Ücretler sebebiyle kişiler bu uygulamaları yükleyemedikleri için kullanamıyorlar. Ancak web sayfası kişilerin yaşadığı bu soruna çözüm buluyor ve bedava uygulama indirme imkanı veriyor. Kişiler sayfada yer alan uygulama listesini inceleyerek kullanmak istedikleri uygulamayı seçip ücretsiz olarak telefonlarına yüklüyorlar.

Kaliteli Uygulama Yükleme

Sayfa aracılığıyla yüklenen uygulamalar kaliteli uygulamalar oluyor. Aynı zamanda ücretli ya da şart sunan platformlardan indirilen uygulamalarla aynı özelliklere sahip ürünler oluyor. Böylece ücretsiz bir şekilde uygulama indirenler diledikleri gibi telefonlarında uygulamaları kullanabiliyorlar. İsterlerse görüntülü aramalar için kullanılan bip uygulamasını isterlerse videolarında düzenleme yapmak için viva video uygulamasını indirebiliyorlar.

Uygulamalar Hakkında Doğru Bilgiler

Web sayfasında paylaşılan uygulamalar farklı işlevler için kullanılabiliyor. Bu sebeple kişiler uygulamaların ne işe yaradığını bilemeyebiliyor. Ancak sayfa içerikleri bu konuda da yardımcı oluyor ve kişilere uygulamalar hakkında bilgi alma imkanı veriyor. Uygulamanın indirme sayfasında ne amaçla kullanıldığı, kaç kişinin tercih ettiği, uygulamanın telefonda kaplayacağı boyut ve güncelleme tarihleri yer alıyor.

Kişiler uygulama hakkında bilgi alırken telefon kullanıcıları tarafından ne kadar tercih edildiğini de öğrenebiliyorlar. Ayrıca sayfada kullanıcı yorumlarına da yer verildiği için yorumları okuyarak uygulama hakkında fikir alabiliyorlar. Sayfadan ücretsiz olarak indirilebilecek uygulamalar arasında ezan vakti, bip, eba, zedge, modanisa, flo, bankkart, denizbank, obilet ve kamilkoç uygulamaları bulunuyor.

Oyun Bölümü

Ücretsiz uygulama indirme imkanı veren https://tr.erdroid.com/ sayfasında oyun bölümü de bulunuyor. Telefonları üzerinden oyun oynamayı seven kişiler oyunları da ücretsiz şekilde sayfadan indirebiliyorlar. Oyunlar sayfa üzerinde liste halinde paylaşılmıyor. Bu sebeple oyun indirmek isteyen kişilerin oyun adına göre sayfanın arama bölümünde arama yapmaları gerekiyor. Arama sonrası buldukları oyunların linkine tıklayarak kolay bir şekilde yüklenmesini sağlayabiliyorlar.