Başkentin Çılgın Okulu

Okul öncesi dönem, bir çocuğun zihinsel ve fiziksel gelişimi göz önüne alındığında onun hayatındaki önemli süreçlerden birini ifade eder. Bu yaş grubunda nitelikli eğitimle buluşmak çocuklar için bir şanstır.

 Başkentin Çılgın Okulu

24.04.2018 - 15:20

Güncelleme : 24.04.2018 - 15:20

Okul öncesi dönem, bir çocuğun zihinsel ve fiziksel gelişimi göz önüne alındığında onun hayatındaki önemli süreçlerden birini ifade eder. Bu yaş grubunda nitelikli eğitimle buluşmak çocuklar için bir şanstır. Başkent Ankara’da hizmet veren kurumumuz çocuklarınızın gelişimine önemli bir katkı sunacaktır. Ankara anaokulu arayışınızda Çılgın Okulöncesi Eğitim Kurumları ilk tercihiniz olmalıdır. Çayyolu kreş dendiğinde akla ilk gelen okullardan biri olan kurumumuzdan sizin ve çocuğunuzun memnun kalacağını garanti ediyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

İngilizce, folklor, spor ve satranç gibi çeşitli konularda alanlarında uzman branş öğretmenlerimizin gözetimi ve yönlendirmesinde uyguladığımız öğretim programımız, Aile Danışmanlığı Hizmeti ile destekleniyor. Böylece çocuğunuz için okulda devam eden süreç daha kapsayıcı bir hal alıyor.

Ayrıca yabancı dil dersleri ile çocuğunuzun küçük yaşlardan itibaren bir dünya vatandaşı olmalarına yardımcı oluyoruz. Bununla birlikte tam gün verdiğimiz hizmet sayesinde siz iş yerinizde çalışırken biz bütün gün çocuğunuzla ilgileniyor ve onun yeteneklerinin gelişmesinde ona eşlik ediyoruz. Ankara’nın farklı semtlerinde şubelerimiz bulunduğu için Çankaya kreş seçiminde de bizi tercih edebilirsiniz.

http://www.cilginokuloncesi.com/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın