Banko Maçlar

Banko Maçlar %90 oranında tutma ihtimali olan banko maçlar bugün ve her gün, en iyi tahmin siteleri arasında gösterilen platformda yayınlanmaktadır. Siteye ilk olarak baktığımızda sade temasıyla dikkat çekiyor. Bugünkü banko maçlar kategorisinde maçları seçerek kendinize kombine bir kupon yapabilirsiniz ya da banko kuponlar bölümünden günün kuponuyla daha fazla kazanç elde edebilirsiniz. İlgili Haber Ekrem […]

 Banko Maçlar

05.08.2019 - 18:00

Güncelleme : 05.08.2019 - 18:00

Banko Maçlar

%90 oranında tutma ihtimali olan banko maçlar bugün ve her gün, en iyi tahmin siteleri arasında gösterilen platformda yayınlanmaktadır. Siteye ilk olarak baktığımızda sade temasıyla dikkat çekiyor.

Bugünkü banko maçlar kategorisinde maçları seçerek kendinize kombine bir kupon yapabilirsiniz ya da banko kuponlar bölümünden günün kuponuyla daha fazla kazanç elde edebilirsiniz.

Sitede Hangi Kategoriler Bulunuyor?

İlk sıradaki kategoride NBA tahminleri yer alıyor. Bu kategoride sadece NBA maçlarını değil aynı zaman diğer basketbol maçlarını da yorumluyorlar. KG Var kategorisinde banko maçlar bulunuyor ve site bu kategoride oldukça iddialı. Karşılıklı Gol Var maçları %80 oranında tutuyor. Eğer 2 oranlı kasa katlama sistemini uyguluyorsanız, onun içinde ayrı bir kategori açılmış. Kasa Katlama kategorisinden her gün %100 banko kuponları oynayarak bütçenizi sürekli 2’ye katlayabilirsiniz. Diğer spor bahislerine önem veren tahmin sitesi, tenis maçlarını da başarılı bir şekilde yorumlamaktadır.

Ayrıca transfer haberleri, oranı değişen maçlar, sakat – cezalı futbolcular ve takımların maç öncesi yaşadığı sorunları da bu siteden öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın