Bakırköy Elektronik Cihaz Servisi

  Firmamız yıllardır elektronik cihaz tamiri konusunda hizmet vermektedir. Arızalanan cihazlarını bize sormadan tamire vermeyin. Profesyonel teknik ekibimiz ile tüm elektronik cihazlarınız tamir edilir ve laptop servisi olarak da piyasada bilinmekteyiz. Sizlere güvenilir hizmet vererek, cihazlarınızı kendi malımız gibi gözetmekteyiz. Ürünleriniz tamir edildikten sonra size en iyi şekilde teslim edilir ve firmamıza ait garanti verilir. […]

 Bakırköy Elektronik Cihaz Servisi

10.01.2019 - 11:25

Güncelleme : 10.01.2019 - 11:25

 

Firmamız yıllardır elektronik cihaz tamiri konusunda hizmet vermektedir. Arızalanan cihazlarını bize sormadan tamire vermeyin. Profesyonel teknik ekibimiz ile tüm elektronik cihazlarınız tamir edilir ve laptop servisi olarak da piyasada bilinmekteyiz. Sizlere güvenilir hizmet vererek, cihazlarınızı kendi malımız gibi gözetmekteyiz. Ürünleriniz tamir edildikten sonra size en iyi şekilde teslim edilir ve firmamıza ait garanti verilir. Bizim ile görüşmeden elektronik cihaz tamirlerinizi yaptırmanızı önermiyoruz. Bizi arayarak cihazlarınız hakkında bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimiz, laptop tamiri yaptırırken çok endişe duyarsınız. Bunun sebebi ise içinde ki parçaların çalınma riskinden dolayıdır. Gerekli kayıt işlemlerimiz oluşturulduktan sonra, bize teslim ettiğiniz şekilde ürününüz size teslim edilir. Ürün teslim edildiği zaman, teslim sonrası hizmetlerimiz mevcuttur. Oluşabilecek herhangi bir problemde bizi arayabilirsiniz. Kapımız siz değerli müşterilerimize her zaman açıktır. Sadece laptop değil faks ve yazıcı gibi cihazlarınızda garantimiz kapsamında onarılmaktadır. Cihazınızı bize getirdiğinizde, kaliteli hizmet tercih ettiğinizi fark edeceksiniz. Yazıcı tamiri, çok detaylı bir çalışmadır. Bu konuda profesyonel olan ekibimiz ürünlerinizi size sağlam ve çalışır şekilde teslim edecektir.

Hp marka ürünlerinizi de bakım ve onarım için bize getirebilirsiniz. Bakırköy hp servisi olarak siz değerli müşterilerimize kapımız her zaman açıktır. Bize danışmadan ve fiyat teklifi almadan cihazlarınızı kimseye emanet etmeyin. Gün geçtikçe kendini geliştiren firmamız, tamir ve bakım konusunda en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın