Bakanlık harekete geçti

Denizli’de ineği uçurumdan düşerek telef olan 70 yaşındaki nine, ineğinin arkasından gözyaşı döktü. Yürekleri sızlatan görüntünün ardından Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli harekete geçti. Nineye bakanlıktan ve yardımsever vatandaşlardan buzağıları olan 2 inek hediye edildi. Denizli’nin Merkezefendi ilçesinde geçen gün ineği uçurumdan düşerek telef olan Sabiha Özel’in (70),ineğinin arkasından döktüğü gözyaşları yürekleri sızlattı. Sabiha […]

 Bakanlık harekete geçti

06.04.2019 - 15:38

Güncelleme : 06.04.2019 - 15:38

Denizli’de ineği uçurumdan düşerek telef olan 70 yaşındaki nine, ineğinin arkasından gözyaşı döktü. Yürekleri sızlatan görüntünün ardından Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli harekete geçti. Nineye bakanlıktan ve yardımsever vatandaşlardan buzağıları olan 2 inek hediye edildi.

Denizli’nin Merkezefendi ilçesinde geçen gün ineği uçurumdan düşerek telef olan Sabiha Özel’in (70),ineğinin arkasından döktüğü gözyaşları yürekleri sızlattı. Sabiha ninenin acısına ortak olmak isteyen yetkililer ve yardımsever vatandaşlar, Sabiha nineye 2 inek ve 2 buzağı hediye etti.

Sabiha nineyi basında gören Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pekdemirli, Sabiha nineye yeni bir inek alınarak gerekli tüm eksiklerinin tamamlanması konusunda Denizli Tarım ve Orman İl Müdürlüğüne talimat verdi. Bunun üzerine harekete geçen Tarım ve Orman il Müdürü Yılmaz Erkaya, Merkezefendi İlçe Tarım Müdürü Nurdoğan Yaşar ve beraberindekiler, buzağılı bir inek alarak Sabiha nineye hediye etti. Öte yandan Sabiha ninenin acısına kayıtsız kalmayan Denizli Trafik ve Yaşam grubu üyeleri de sosyal medya üzerinden aralarında para toplayarak, Özel’e bir buzağılı inek daha hediye etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın