Babel İle Galatasaray Anlaşması Ortaya Çıktı

Transfer son derece hareketli günler yaşanmaya devam ediyor. Takımların sürdürdükleri görüşmeler önemli bir yer tutuyor. Yapılan açıklamalar veya orta çıkan bilgilerde büyük önem taşıyor. Son olarak ortaya atılan iddia ise bomba etkisi yaratacak türden. Beşiktaş, Fulham ile anlaşarak, Babel’in transferine onay verdi. Geçtiğimiz gün resmi imzalarında atılması ile takım ile bağlarını imzalar karşılığında kurmuş oldu. […]

 Babel İle Galatasaray Anlaşması Ortaya Çıktı

16.01.2019 - 19:58

Güncelleme : 16.01.2019 - 19:58

Transfer son derece hareketli günler yaşanmaya devam ediyor. Takımların sürdürdükleri görüşmeler önemli bir yer tutuyor. Yapılan açıklamalar veya orta çıkan bilgilerde büyük önem taşıyor. Son olarak ortaya atılan iddia ise bomba etkisi yaratacak türden. Beşiktaş, Fulham ile anlaşarak, Babel’in transferine onay verdi. Geçtiğimiz gün resmi imzalarında atılması ile takım ile bağlarını imzalar karşılığında kurmuş oldu. Ancak Fulham takımının kümede kalıp kalmamasına göre işin rengi tam anlamıyla değişecek. Babel’in Galatasaray’a sözlü olarak söz verdiği orta çıktı. Buda yıldız oyuncunun sezon sonu yeniden İstanbul’a dönebileceğini gösteriyor. Queenbet en güvenilir hizmetleri ile ayrıcalıklı oluyor.

Babel 6 Aylık Sözleşme İmzaladı

Gelen bilgilere göre Babel 6 aylık bir sözleşmeyi imzaladı. Sezon sonu olası ir kümden düşme yaşanması durumunda Babel Galatasaray takımı ile anlaştı. Direkt olarak İstanbul’un yolunu tutacak. Bu durumda Galatasaray kanadını son derece güçlü hale getirmiş olacak. Ligde zorluk seviyesi her geçen gün biraz daha artarken, alınacak olan isimlerin büyük önem taşıdığını belirtelim. Kazanmanın çok önemli olduğu karşılaşmaları queenbet ile daha avantajı biçimde takip edebilirsiniz. Beklentilerinizi karşılayacak olan fırsatlar ile tanışmaya hazır olun.

İlginizi Çekecek Olan Fırsatlar Sizi Bekliyor

Transfer süreci tüm sıcaklığı ile sürerken, lig çalışmaları da hızlanmış durumda.  Hafta sonu büyük lig heyecanı yeniden başlıyor. Yapılacak olan transferlerin ilk maça yetiştirilmesi planlanıyor. Ancak bazı takımlarda bu durumun mümkün görünmediğini belirtebiliriz. Yaşanacak gelişmelerin ardından transferlerin hangi yönde noktalanacağı da önemli merak konusu olmuş durumda. Ara transfer dönemi 31 Ocak tarihinde bitecekken, son güne kadar çalışmaların sürmesi bekleniyor. Queenbet sayesinde sahip olacağınız fırsatların son derece özel olacağını söyleyebiliriz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın