Avon Dünyasında Kariyer Yapmaya Hazır Mısın?

Avon öğrenciler, ev hanımları, ek gelire ihtiyacı olan herkes için kazanç kapısıdır. Temsilcilerine hediye fırsatları, birbirinden kaliteli ürünleri ve geniş ürün yelpazesiyle kendisini diğer firmalardan bir adım öne çıkarmıştır.

 Avon Dünyasında Kariyer Yapmaya Hazır Mısın?

02.03.2018 - 12:52

Güncelleme : 02.03.2018 - 12:52

Avon öğrenciler, ev hanımları, ek gelire ihtiyacı olan herkes için kazanç kapısıdır. Temsilcilerine hediye fırsatları, birbirinden kaliteli ürünleri ve geniş ürün yelpazesiyle kendisini diğer firmalardan bir adım öne çıkarmıştır. Sizde Avon temsilcisi olarak Avon’un ürünlerine %33 indirim ile sahip olabilir, bu ürünleri çevrenize satarak kar elde edebilir ve kaliteli ürünleriyle kendinizi şımartabilirsiniz.

 

Unutmayın ki Avon temsilcilerine en çok değer veren kozmetik firmasıdır. Avon dünyasına katılmak tamamen ücretsizdir Avon üyelik kaydını tamamlayan herkes Avon temsilcisi olabilir ayrıca üyeliğini tamamlayan temsilcilerin ilk kataloğu ücretsizdir.

 

Sende Ekibe Katıl

Avon dünyasında ekip haline çalışarak kazanmak ve kariyer yapmak daha kolaydır. Avon’un en başarılı ekiplerinden biri olan Avon Özenir Team büyük başarılara ve ilklere imza atmış örnek ekiplerden biridir. Nilgün Özenir’in önderliğinde çalışmaya devam eden Özenir Team ekibine almakta olduğu yeni satış temsilcileri ve ekip liderleriyle birlikte zirveye koşmaya devam etmektedir. Sende hemen Özenir Team bünyesinde Avon dünyasına katıl hem kendin kazan hem takımına kazandır. Avon Dünyasında kariyerinin zirvesini yaşamaya hazır mısın?

http://ozenirteam.com/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın