Avcılar Oto Anahtar

  Arabalar artık yaşamın vazgeçilmez parçaları haline geldi. İşe ya da herhangi bir yere gidişi artık arabayı hesaba katmadan planlamıyoruz. Tüm programları arabanın sorunsuz çalışması üzerine ayarlıyoruz. Çoğu zaman da işler acil oluyor, bir yerlere yetişmeye çalışıyoruz. Bu koşuşturmanın içinde ufak bir arıza dahi çok şey değiştiriyor. Hiçbir şey olmasa, yoğun strese neden oluyor. Oto […]

 Avcılar Oto Anahtar

13.07.2018 - 23:03

Güncelleme : 13.07.2018 - 23:03

 

Arabalar artık yaşamın vazgeçilmez parçaları haline geldi. İşe ya da herhangi bir yere gidişi artık arabayı hesaba katmadan planlamıyoruz. Tüm programları arabanın sorunsuz çalışması üzerine ayarlıyoruz. Çoğu zaman da işler acil oluyor, bir yerlere yetişmeye çalışıyoruz. Bu koşuşturmanın içinde ufak bir arıza dahi çok şey değiştiriyor. Hiçbir şey olmasa, yoğun strese neden oluyor. Oto anahtarlarında yaşanan problemler de böyle. Anahtarın arızalı olması arabayı çalıştırmayı imkânsız hale getiriyor.

Araçta herhangi bir problem yokken anahtar arabayı çalıştırmıyorsa, ekranda anahtar lambası görünüyorsa oto anahtarı arızalanmış demektir. Genellikle anahtar ilk sorun çıkardığında bir şekilde uğraşılır ve tamire götürülmez. Fakat bir kez sorun çıkaran anahtar çoğu zaman gün geçtikçe kötüleşir. Arabayı çalıştırırken dakikalarca anahtarı tekrar tekrar takıp çıkarmak durumunda kalırsınız. Her aracın anahtar arızası farklı şekillerde seyredebilir. Araç marş basmayabilir, marş bastığı halde çalışmayabilir ya da saniyeler içinde stop edebilir. Bu da yetişmek gereken yerlere geç kalmak anlamına gelir. Böyle bir sorun yaşıyorsanız kısa bir zaman ayırıp bize ulaşabilirsiniz. Hızlı ve duruma uygun çözümleri size en uygun şekilde sunabilir, sorunu güvenilir şekilde çözebiliriz.

Otomobil anahtarı saniyeler içinde çalışsa da birçok işlemi kısa sürede gerçekleştiren bir sisteme sahiptir. Buna immobilizer denir. Türkçe olarak çipli oto anahtarı sistemi adıyla anılır. Sistem, anahtarın içindeki çip sayesinde çalışır. Aracın kontağında bir anten yer alır. Bu iki materyal sayesinde bir bilgi iletimi sağlanır. Araç anahtardan gelen elektronik bilgileri onayladığında çalışır. Bu sistemin amacı güvenliği sağlamaktır. Düz kontağı devre dışı bırakarak hırsızlıkların önüne geçmeyi amaçlar. Daha çok filmlerde gösterilen araç hırsızlıkları tarzında yapılan düz kontak sorununu çözer.  Temelde benzer amacı gerçekleştirseler de her aracın immobilizer sistemi farklı çalışır. Bazı araçlarda bu sistemle ateşleme kilitlenmiş olur, bazılarında ise gaz kilitlenir. Bu yüzden anahtardaki arıza farklı şekilde seyredebilir.

Arızalar çok çeşitli sebeplerden kaynaklanabilir. Çoğu zaman dikkatsizlik sonucu anahtarın aldığı darbeler çeşitli sıkıntılara yol açar. Anahtarın cepte unutulup çamaşır makinesinde yıkanması, yüksek bir yerden düşmesi, çeşitli sebeplerle yüksek ısıya maruz kalması gibi durumlar sıkıntılara yol açar. Çoğu zaman bunları engellemek mümkün olmaz, ama tamir etmek mümkün olur.

Anahtarlardaki arızaları çözmek için genellikle bilinçsiz yöntemlere başvurulur ya da tamir için zaman ayırmak yerine her gün dakikalarca arabayı çalıştırmak için uğraşılır. Bunun yerine işin profesyonellerinden yardım almak sorunu kesin anlamda çözer. Daha büyük sorunların önüne geçmeyi sağlar. Anahtar tamirini güvenilir şekilde gerçekleştirmek için teknolojik donanım ve deneyimli kadrolar gerekir. Hızlı ve kaliteli hizmet sunmak için gerekli profesyonellere ve donanıma sahibiz. Her türlü arıza ve kopyalama işlemini müşteri memnuniyetini esas alarak çözüyoruz. Sorunun kaynağını tespit edip ona uygun çözümler geliştiriyoruz.

Her Türlü Oto Anahtar Sorununda Yanınızdayız

Avcılar oto anahtar ailesi olarak yılların getirdiği deneyim ile güncel çözümleri buluşturuyoruz. Son teknolojik gelişmeleri takip ederek oto anahtar tamirini gerçekleştiriyoruz. Anahtarın ve aracın modeli ve tipi fark etmeksizin her soruna uygun çözümler geliştiriyoruz. Her gün size zaman kaybettiren anahtar sorununu kesin olarak çözmek istiyorsanız iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz gün ofisimize uğrayıp işin seyri hakkında ve diğer hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sorununuzu dikkatli şekilde dinliyor ve size özel çözümler sunuyoruz. Anahtar tamirini mümkün olan en kısa sürede tamamlıyoruz. Bu sayede her gün arıza yüzünden kaybettiğiniz zamanı geri kazandırıyoruz. Avcılar oto anahtar ekibi olarak haftanın her günü sunduğumuz hizmetin güvenilir ve uygun fiyatlı olmasına dikkat ediyoruz.

 

https://otoanahtartamircisi.com/

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın