Avantaj Kitap

Günümüzde pek çok kişi ister hali hazırda okuyor olsun, ister mezun olsun ister de mezun olup hali hazırda çalışıyor olsun, ÖSYM'nin yaptığı sınavlara katılmaktadır.

 Avantaj Kitap

19.03.2018 - 15:36

Güncelleme : 19.03.2018 - 15:36

Günümüzde pek çok kişi ister hali hazırda okuyor olsun, ister mezun olsun ister de mezun olup hali hazırda çalışıyor olsun, ÖSYM’nin yaptığı sınavlara katılmaktadır.

Ales Nedir?

Açılımı Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi olan sınav, kişi eğer üniversitede okuyor ve yurt içinde yüksek lisans yapmayı istiyorsanız ya da akademik personel olarak bir kariyer hedefiniz var ise, bu sınava girmeniz gerekmektedir. Bu sınava evinizin ya da eğer çalışıyorsanız iş ortamınızda müsaittik durumunuza göre kendiniz ALES kitapları alarak çalışabilir ve sınava hazırlanabilirsiniz. Kitaplarınızı internet üzerinden almak isterseniz ise; www.avantajkitap.com tam sizin için uygun bir sitedir. Binlerce seçeneği içine barındıran sitede, kendinize uygun olarak ister yaprak testlerin bulunduğu, ister konu anlatımının ya da isterseniz de soru bankası seçenekleri bulunan ALES kitaplarından kendinize uygun olanı seçip siparişinizi verebilirsiniz.

Kpss

Açılımı Kamu Personeli Seçme Sınavı olan sınav, kamu kurumlarında işe girmek isteyen kişilerin girmesinin zorunlu olduğu bir sınavdır. Bu sınava katılanlar ister genel kültür genel yetenek branşlarında sınava girebileceği gibi, isterlerse de alan branşlarında sınav başvurusu yapabilir ve sınava katılabilirler. Bu alanların hepsine yönelik olarak ise E-KPSS, KPSS ALAN,KPSS GKGY olmak üzere sonsuz KPSS kitapları seçeneğini site üzerinden bulabilir ve kendinize ve bütçenize uygun siparişi kolaylıkla verebilirsiniz. Öğretmenlik alımları için sınava girecek kişiler ise, KPSS sınavının ardından ÖABT sınavlarına da katılmak zorundadırlar. Bu sınava hazırlanmak isteyen kişiler ÖABT kitapları için siteyi ziyaret edebilirler. Site üzerinden ÖABT kitabı sipariş veren kişiler site üzerinden sürpriz hediye çekleri kazanarak bir sonraki alışverişlerini indirimli olarak yapma şansını yakalayabilirler. Bunların haricinde YKS sınavına hazırlanan kişiler de, site üzerinden YKS kitapları siparişi vererek bu sınava evlerinin ortamında rahat ve kolayca hazırlanabilirler.

https://www.avantajkitap.com/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın