Atık Değerlendirme

Çevre incelendiğinde bir çok atık malzeme ile karşılaşılır. Bu atıkların birçoğu aslında paraya çevrilebilen atıklardır.

 Atık Değerlendirme

08.06.2018 - 13:36

Güncelleme : 08.06.2018 - 13:36

Çevre incelendiğinde bir çok atık malzeme ile karşılaşılır. Bu atıkların birçoğu aslında paraya çevrilebilen atıklardır. İstanbul ilinde Ümraniye hurdacı hizmeti veren ozergeridonusum.com bu atık maddeleri alarak karşılığında para ödüyor. Firma alüminyum, karton, bakır ve demir gibi ürünlerin atıklarını hurda olarak alıyor. Bu maddelerin karşılığını dolar bazında hesaplayarak nakit olarak ödüyor.

Fiyatlar günlük ve haftalık olarak değişiyor. Evde, iş yerlerinde ve çevrede bulunan demir, karton, plastik, gazete, kağıt, eski kitap ve alüminyum gibi ürünleri paraya çevirmek için firmanın internet sitesini inceleyerek iletişime geçebilirsiniz. Tehlikesiz atık grubuna giren bu malzemeler, parklarda, bahçelerde ve inşaat alanlarında fazla miktarda bulunuyor. Bu malzemelerin geri dönüşüme kazandırılması ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

Döviz Kuru

Firma günlük döviz kuru ile hesapladığı bu ürünleri paraya çevirdikten sonra geri dönüşümünün yapılmasını sağlıyor. Metal, kağıt, karton, plastik, kitap, gazete, dergi, pet şişe ve bunlar gibi tüm hurda maddeleri firmaya teslim ederek para kazanabilirsiniz. Firmanın internet sitesi aracılığıyla bu hizmet ile ilgili tüm detayları öğrenebilirsiniz.

http://ozergeridonusum.com/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın