Astropay nedir?

Astropay tam olarak 16 haneli online bir sanal kredi kartı.  Tıpkı kredi kartı gibi üzerinde rakamsal kodlar son kullanım tarihi ve güvenlik kodu kısımları bulunuyor. Tek farkı ön ödemeli bir sanal kart. Belli limitler seçerek satın alınıyor. Dilediğiniz miktarda Dolar ve Euro üzerinden Astropay’inizi satın alabiliyorsunuz. Elbette bu kartın da bir son kullanma tarihi var. […]

 Astropay nedir?

01.03.2019 - 20:26

Güncelleme : 01.03.2019 - 20:26

Astropay tam olarak 16 haneli online bir sanal kredi kartı.  Tıpkı kredi kartı gibi üzerinde rakamsal kodlar son kullanım tarihi ve güvenlik kodu kısımları bulunuyor. Tek farkı ön ödemeli bir sanal kart. Belli limitler seçerek satın alınıyor. Dilediğiniz miktarda Dolar ve Euro üzerinden Astropay’inizi satın alabiliyorsunuz. Elbette bu kartın da bir son kullanma tarihi var. Süresi toplamda 1 yıl. Bu süreyi geçirmemeye özen göstermek gerekiyor.

Astropay nasıl satın alınır?

Astropay  yukarıda belirtildiği gibi sanal bir kart! Yalnızca internet üzerinden satışı gerçekleştiriliyor. Zor bir işlemmiş gibi düşünmeyin. Astropay satın alamk istiyorsanız astropaybayi.com‘dan dilediğiniz miktarı seçerek sadece size özel olacak olan kartınızı satın alabilir ve güvenle kullanmaya başlayabilirsiniz.

Astropay nasıl kullanılır?

Burada kredi kartıyla benzer yönleri devreye giriyor. Çünkü kredi kartı gibi üzerinde kodlar son kullanma tarihi ve güvenlik kodu bulunuyor. Bu yazılanları sizden istenilen alana girmeniz halinde alışveriş yapma işlemini kolayca gerçekleştirmiş oluyorsunuz. Bir parantez açmak gerekirse Astropay’ınızın limiti satın alırken sizin elinizde. Tek seferde bu limiti kullanmamanız halinde geride kalan limitinizi de yeniden kullanabiliyorsunuz. Dikkat edilmesi gereken husus kart bilgilerinizi ikinci ve üçüncükişilerle kullanmamanız..!

Astropay neden kullanılır?

Astropay Dolar ve Euro üzerinden satışı bulunuyor. Yurtdışı kaynaklı alışverişlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.Kredi kartına kıyasla daha güvenilir bir karttır çünkü sanaldır kaybolma riski de yoktur.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın