Asfalt da Marka

Öncelikle asfalt: petrolden türetilmiş ve yolun üst tabakasını kaplamak için kullanılan bir karışımdır. Çeşit çeşit asfaltlar bulunmaktadır.

 Asfalt da Marka

07.07.2018 - 15:06

Güncelleme : 07.07.2018 - 15:06

Öncelikle asfalt: petrolden türetilmiş ve yolun üst tabakasını kaplamak için kullanılan bir karışımdır. Çeşit çeşit asfaltlar bulunmaktadır. Bunlar şu şekildedir: renkli asfalt, desenli asfalt, renkli ve desenli asfalt gibi çeşitler bulunmaktadır.

Renkli asfalt: İsminden de anlaşıldığı gibi normal asfalt rengi olmayan başka renkte olan asfaltlara renkli asfalt denir.

Desenli asfalt: Zemin üzerinde sade bir şekilde olmayıp, şekil verdirilen ve üzerinde şekil tasarlanan asfalta desenli asfalt denilmektedir.

Asfalt farklılık

Renkli ve desenli asfalt: Asfalt dokuma şekli ile zemin üzerine ayriyeten şekil oluşturma işlemidir. Yani hem renkli hem de desenli asfalt olmaktadır. Böyle asfaltlara renkli ve desenli asfalt denilmektedir.

Asfalt boyası: Normal keçeli ya da sulu boya gibi bir boya değildir. Tamamen zemin için üretilmekte ve sadece orada kullanılmakta olan boyaya asfalt boyası denir. İşi ustasına bırakıp kolay bir şekilde yorulmadan işten kurtulunabilir. Printashalt sitesine girerek kolay bir şekilde bilgi alabilir ve iş yaptırmak istenirse iletişime geçilmektedir. Çalışma saatleri hafta içi sabah dokuzdan akşam altıya kadar olmaktadır. Online olarak iletişime geçmek istemeyenler telefon numarası üzerinden işlerini halledebilir.

https://printasphalt.com/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın