Arkadaşlık Sitesi

  Dijital teknolojinin getirmiş olduğu hizmetlerden bir tanesi olarak bilinen arkadaşlık siteleri kullanıcıların birbirleri ile iletişim kurabilmelerine yardımcı olan sitelerdir. Arkadaşlık sitelerinde rumuz ve şifre ile üyelik açılabilecek olan platformlardan bir tanesi Sempatik adı ile kurulmuş web sitesi olup, sitenin tasarımı ve kullanımı oldukça kolaydır. Web sitesine https://www.sempatik.org/ adresi üzerinden erişim sağlayabilir, üyelik açarak siz […]

 Arkadaşlık Sitesi

11.02.2019 - 20:03

Güncelleme : 11.02.2019 - 20:03

 

Dijital teknolojinin getirmiş olduğu hizmetlerden bir tanesi olarak bilinen arkadaşlık siteleri kullanıcıların birbirleri ile iletişim kurabilmelerine yardımcı olan sitelerdir. Arkadaşlık sitelerinde rumuz ve şifre ile üyelik açılabilecek olan platformlardan bir tanesi Sempatik adı ile kurulmuş web sitesi olup, sitenin tasarımı ve kullanımı oldukça kolaydır. Web sitesine https://www.sempatik.org/ adresi üzerinden erişim sağlayabilir, üyelik açarak siz de canlı sohbete başlayabilirsiniz.

Binlerce Kullanıcı

Firma web tabanlı bir platform üzerinden kullanıcılarına sohbet edebilme imkanı sunmakla beraber, Türkiye’nin en çok tercih edilen chat sitesi olarak da bilinir. Arkadaşlık sitesi bazında rumuz kullanımı yaparak gerçek kişilikten uzaklaşabilmek mümkün olur. Kullanıcıların konuşma alanlarında rahatsız edici her hangi bir durum oluştuğu zaman duruma el koyabilmek için engelleme butonunu kullandıran firma, kullanıcı güvenliğini en iyi şekilde sağlar.

Mobil Uyumluluk

Web tabanlı bir platform olarak kurulmuş olsa da firmanın web sitesine mobil üzerinden de erişim sağlayabilmek mümkün olur. Mobil cihazlarda yer alan tarayıcı üzerinden web sitesine giriş yapılarak sohbete mobilden devam edilebilir. 7/24 kesintisiz bir şekilde hizmet vermekte olan web sitesi, mobil sohbet için de kullanıcılarına uyumlu bir şekilde ulaşmaktadır. Web sitesine erişim sağlandıktan sonra bir rumuz ve şifre belirleyerek siteye üyelik açmak ve sohbet odalarına giriş yapabilmek mümkün olur. Siz de sohbet etmek için yeni arkadaşlar arıyorsanız web sitesini tercih edebilirsiniz.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın