Araz Supermarket Online Hizmet Vermeyi Planlıyor

Azerbaycan’ın önde gelen market zinciri Araz Supermarket, 2011 yılında Bakü merkezli olarak Aydın Talibov tarafından kurulmuş ve satış hacmini sürekli artırarak bugüne ulaşmıştır. Araz Supermarket, günümüzde Azerbaycan’ın sembol süpermarket markası olmayı başardı. Ülkenin en büyük perakende kuruluşu olarak faaliyetlerine devam eden süpermarket, “Siz nerede, Araz orada” sloganıyla hizmet vermektedir. Şimdiye kadar fiziki mağazalarıyla tüketicilerle buluşan […]

 Araz Supermarket Online Hizmet Vermeyi Planlıyor

01.04.2021 - 13:27

Güncelleme : 01.04.2021 - 13:27

Azerbaycan’ın önde gelen market zinciri Araz Supermarket, 2011 yılında Bakü merkezli olarak Aydın Talibov tarafından kurulmuş ve satış hacmini sürekli artırarak bugüne ulaşmıştır. Araz Supermarket, günümüzde Azerbaycan’ın sembol süpermarket markası olmayı başardı. Ülkenin en büyük perakende kuruluşu olarak faaliyetlerine devam eden süpermarket, “Siz nerede, Araz orada” sloganıyla hizmet vermektedir. Şimdiye kadar fiziki mağazalarıyla tüketicilerle buluşan süpermarket, teknoloji ve dijital çağına ayak uydurarak online supermarket hizmeti vermeye başladı. Online satışlarla çok daha geniş kitlelere ulaşmayı başaran Araz süpermarket, gün geçtikçe çalışma alanını genişletmektedir. Supermarket anlayışına yenilik kazandıran market zinciri, dijital satış noktasıyla müşteri portföyünü ve müşteri memnuniyetini artırmayı hedeflemektedir.

Sürekli Yenilik Peşinde

Araz Supermarket daha önce self servis yazar kasa gibi çeşitli yeniliklerle adını duyurmuş, müşterilerin market alışverişi deneyimini zenginleştirmişti. Azerbaycan’ın ticaret hacminin büyümesine de katkı sağlayan süpermarket; müşterilerine güvenilir, kaliteli ve ekonomik bir hizmet verme prensibini tüm yeniliklerinde, tüm hamlelerinde göstermektedir. İnternetten günlük, temel alışveriş yapmanın keyfini, konforunu güvenli web sitesi ile müşterilere yaşatmaktadır. Dört şube ile açılan market zincirinin bugün ulaştığı başarı noktası kalitesini göstermektedir. Market kurucularının ileriye dönük hedefleri yeniliklerin takipçisi olacaklarını, müşteri ve hizmet alanını genişleteceklerini göstermektedir.

Araz Supermarket Zinciri Şimdi Dijitalde Büyüyor

Azerbaycan perakende sektörünün öncüsü olma yolunda emin adımlarla ilerleyen ve fiziki mağazalarıyla büyüyen, genişleyen Araz Supermarket aynı başarıyı sanal supermarket çalışmalarıyla da göstermeyi amaçlamaktadır. Ev ve ofislere birkaç tıkla kısa sürede siparişini güvenle ulaştıran Araz Supermarket, hızlı performansıyla online market alışverişindeki başarısını ispatlamaktadır. Buna karşın market kurucuları, online süpermarket deneyimini iyileştirmek, kaliteyi artırmak için sürekli yenilenme ve büyüme amacıyla hareket etmektedirler.