Araları düzeliyor derken ikinci gerilim!

Emre Belözoğlu başta olmak üzere merak edilen konuları cevaplayan Koç, başkanlığa geldiği dönemle ilgili de konuştu. Konu dolaylı yoldan Aziz Yıldırım’a bağlanınca olay değişik bir hal aldı. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, dünkü basın toplantısında Aziz Yıldırım’ın adını vermeyerek eski yönetimin hatalarına değindi. Başkanlığa geliş süreciyle ilgili konuşan Koç, şunları söyledi: Borçlarda benim elimdeki rakam, 612’den […]

 Araları düzeliyor derken ikinci gerilim!

02.06.2021 - 23:50

Güncelleme : 02.06.2021 - 13:52

Emre Belözoğlu başta olmak üzere merak edilen konuları cevaplayan Koç, başkanlığa geldiği dönemle ilgili de konuştu. Konu dolaylı yoldan Aziz Yıldırım’a bağlanınca olay değişik bir hal aldı.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, dünkü basın toplantısında Aziz Yıldırım’ın adını vermeyerek eski yönetimin hatalarına değindi. Başkanlığa geliş süreciyle ilgili konuşan Koç, şunları söyledi:

Borçlarda benim elimdeki rakam, 612’den 516’ya inmiş. Bizim koyduğumuz kaynak gemiyi yüzdürdü, bir nebze de borçları düşürdü. Biz yanlış zamanda geldik! Bizim açımızdan biz göreve 1 yıl erken geldik. 6 ay içinde kral çıplaktı. Neyin ne olduğunu görecektiniz. Biz kazanırken kaybettik, kaybeden de kazandı. Genel kurulda mali işlere gireceğim.

Geçtiğimiz haftalarda Koç ve Yıldırım’ın Vefa Küçük’ün telkinleriyle dargınlıklarını bitireceği iddia edilmiş, Yıldırım’ın başkanlık seçiminde bir konuşma yaparak Ali Koç’la buzları eriteceği öne sürülmüştü. Bu gelişme ise beklentileri neredeyse tamamen yok etti.