Araç Rengini Canlandırmak İçin Formüller

Araçların canlı rengi yağmur, çamur, kış şartları gibi sebeplerle matlaşır. Eski görünümünü kazanması için yapılması gerekenlerden birisi aracı köpüklerle yıkamaktır.

 Araç Rengini Canlandırmak İçin Formüller

05.04.2018 - 18:57

Güncelleme : 05.04.2018 - 18:57

Araçların canlı rengi yağmur, çamur, kış şartları gibi sebeplerle matlaşır. Eski görünümünü kazanması için yapılması gerekenlerden birisi aracı köpüklerle yıkamaktır. otokopuk.net sitesi aracınızı bu kötü görünümlerden kurtarmak için yardımcı olur.

Araçları Köpükle Yıkamak Araca Zarar Verir mi?

Aracın köpükle yıkanması araca zarar vermez. Rengini canlandırır ve yeniler ve araç için ferahlık sağlar. Firma tarafından satılan doğa dostu oto köpük şampuanı ile aracın üzerine yapışmış olan sinek ve böcek pisliklerini eriterek yok eder. Şampuanın kirleri eritme özelliği bulunur.

Üstelik bunları temizlemek için fırça kullanımına gerek kalmaz.  Araç dış temizliğinde kullanılan oto köpük kesinlikle araç üzerinde iz yapmaz aracın dış görünüşünü ışıldatarak parlatır. Araç eşsiz bir görünüm kazanır. Kullanımı esnasında 60 ölçü suya 1 ölçü şampuan kullanılarak köpük oluşturulur. Köpük püskürtme kabı ile araca püskürtülür ve ardından bol su ile durulanır.

Kesinlikle köpük kalıntısı ya da kir kalıntısı bırakmaz. Uygulaması çok kolay olan cilalı oto şampuanı sayesinde aracınızın dış görünüşü tam olarak temizlenir. Aracınızı eşsiz bir görünüme kavuşturacak olan oto şampuanının fiyatları oldukça makul çerçevededir.

http://www.otokopuk.net/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın