Araç Kurtarma ve Çekici Hizmetleri

  Oto kurtarma ve çekici hizmetleri veren umraniyeotocekici.net, herhangi bir nedenle yolda kalan araçlar için maksimum 45 dakikada olay yerine intikal eden bir ekibe sahiptir. 7/24 hizmet veren ümraniye oto kurtarma, whatsapp üzerinden atılan olay yeri konumuna istinaden özel araçlar ile anında kurtarma işlemine başlar. Çekici Hizmetleri İlgili Haber Kütahya Ambarı Çekiciye ihtiyaç duyan tüm […]

 Araç Kurtarma ve Çekici Hizmetleri

19.04.2018 - 18:56

Güncelleme : 19.04.2018 - 18:56

 

Oto kurtarma ve çekici hizmetleri veren umraniyeotocekici.net, herhangi bir nedenle yolda kalan araçlar için maksimum 45 dakikada olay yerine intikal eden bir ekibe sahiptir. 7/24 hizmet veren ümraniye oto kurtarma, whatsapp üzerinden atılan olay yeri konumuna istinaden özel araçlar ile anında kurtarma işlemine başlar.

Çekici Hizmetleri

Çekiciye ihtiyaç duyan tüm araç sahipleri için ümraniye oto kurtarıcı olarak hizmet veren firma, araçların taşıma işlemlerini yaparak istenilen her yere ulaştırılmasını sağlar. Kullanılan çekici araçlar farklı büyüklüklerde olup, talep eden araç sahiplerinin ihtiyaçlarına göre araç servisi yapılıyor. ümraniye oto çekici, hizmetlerinin tamamını garanti kapsamında yapıyor. Alınan ödemeler için fatura tahsilatı ve araçların taşınmaları sırasındaki sigorta işlemleri sorunsuz işliyor. Yapılacak sigorta, araç sahiplerinin tercihlerine göre sigortalı ya da kaskolu olacak şekilde yapılabiliyor. Taşımacılıkta meydana gelebilecek hasarlar için, sigorta firması tüm zararı karşılıyor.

Araç Kurtarma Hizmetleri

ümraniye çekici ile irtibat sağlayarak destek almak isteyenler, web sitesi üzerinde yer alan telefon numaraları üzerinden irtibat kurabiliyorlar. Oto kurtarma için çağırılan ekip tarafından, araç sahiplerinin kimlik fotokopileri alınır. Bu sayede, ödemelerin sağlıklı sonuçlanabilmesi için fatura tahsil edilir. Oto kurtarma ya da çekici fiyatları, araçların bulunduğu konuma ve araçların büyüklüğüne göre değişiyor. Fiyat konusunda firma ile bir ön görüşme yapılabiliyor. Anlaşma sağlayan kişilerin talep göndermeleri halinde, en uygun araç seçilerek en hızlı şekilde araç kurtarma işlemine geçilir.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın