Araç Kontrol Servisi

Ümraniye oto ekspertiz servisi müşterilerinin araçları ile ilgili her türlü sorununu çözüyor. Firma araçlarda oluşabilecek her türlü arızaya karşı önlem alıyor, araçları birçok teste sokuyor.

 Araç Kontrol Servisi

04.01.2018 - 13:36

Güncelleme : 04.01.2018 - 13:36

Ümraniye oto ekspertiz servisi müşterilerinin araçları ile ilgili her türlü sorununu çözüyor. Firma araçlarda oluşabilecek her türlü arızaya karşı önlem alıyor, araçları birçok teste sokuyor. Araç severlerin güvenli bir ulaşım yapabilmeleri için gereken her şey oto ekspertiz firmasında mevcuttur.

Ümraniye Araç Ekspertiz Firmasındaki Hizmetler

Firma müşterilerin güven içinde ulaşım yapabilmeleri için her türlü araç bakım ve onarım işlemlerini yapıyor. Ümraniye araç ekspertiz firmasında müşterilere sunulan hizmetler arasında 4×4 Dyno testi, motor performans testleri, araçların beyin testleri, boya kaporta testleri, mekanik arıza kontrol testleri, alt kontrol testi, fren testleri, lastik kontrol testleri ve yanal kayma testleri yapılıyor.

Yapılan testler sonucunda araçlarda görülen arızalar onarılıyor ve güvenli bir ulaşım için her türlü müdahale araçlara uzman ekipler tarafından yapılıyor. Ekspertiz firmaları arasında Dudullu oto ekspertiz firması olarak da bilinen firma üzerinden araç sahipleri trafik sigortası ve kasko fiyatlarını da öğrenebiliyor iken Ümraniye oto ekspertiz firmasından araç hizmetleri almak için site üzerinden iletişime geçilebilir veya firmanın şubelerine gidilebilir.

https://www.otoekspertizumraniye.com/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın