Apple’in Yeni Gözdesi iPhone X

Lansmanı ile ön plana çıkan Apple tarafından sunulmuş olan iPhone X ile ilgili olarak tüm dünya artık satış gününü beklerken, artık önümüzdeki günlerde yavaş yavaş siparişlerin alınmaya başlanacağı duyuruldu.

 Apple’in Yeni Gözdesi iPhone X

13.09.2017 - 15:00

Güncelleme : 13.09.2017 - 15:00

Lansmanı ile ön plana çıkan Apple tarafından sunulmuş olan iPhone X ile ilgili olarak tüm dünya artık satış gününü beklerken, artık önümüzdeki günlerde yavaş yavaş siparişlerin alınmaya başlanacağı ve 3 Kasım’dan itibaren dünyanın bir çok yerinde satışa sunulmuş olacağı bilgisi verildi.

Apple’in Yeni Gözdesi iPhone X Dikkat Çekiyor

Apple tarafından Apple Park binasında gerçekleştirilen lansman, bildiğiniz üzere, Steve Jobs Amfi salonunda gerçekleştirildi. Bu arada şunu da söylemekte fayda var ki, Apple’ın bir çok üst düzey ekibi üyelerinin de burada olduğu dikkat çekti. Üst seviye olarak sunulmuş olan iPhone X ile ilgili olarak sizler de çok memnun kalacaksınız. Çok iyi sonuçlar alabileceğiniz bir telefon olarak öncelikle Apple A11 Bionic işlemci dikkat çekiyor. Son zamanların en büyük ekran furyasına iPhone X tam katılım sağlıyor. Hatta ilk defa da çift kamera özelliği ile çağ atlayan telefon tüm bunların yanı sıra, yüz tanıma teknolojisiyle bütün telefonları da geride bırakıyor. bu arada 64 GB ve 256 GB depolama seçenekleriyle sunuluyor.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın