Apple’ın Yeni Cihazı iPhone SE 2’nin Özellikleri Belli Oldu

Teknoloji devi Apple'ın iPhone SE 2 modeli hakkında açıklamalar her geçen gün artmaya devam ediyor. iPhone SE 2 modelinin özellikleri açıklandı. Cihazın mayıs veya haziran ayında tanıtılması bekleniyor.

 Apple’ın Yeni Cihazı iPhone SE 2’nin Özellikleri Belli Oldu

25.04.2018 - 15:23

Güncelleme : 25.04.2018 - 15:23

Teknoloji devi Apple’ın iPhone SE 2 modeli hakkında açıklamalar her geçen gün artmaya devam ediyor. iPhone SE 2 modelinin özellikleri açıklandı. Cihazın mayıs veya haziran ayında tanıtılması bekleniyor.

Twitter’daki ünlü sızıntı hesaplarından biri olan Benjamin Geskin’e göre, iPhone SE 2’de cam kasa ve kablosuz şarj özellikleri yer alacak. İkinci nesil SE modeli olarak adlandırılan bu telefonda ayrıca iPhone 7’nin işlemcisinin kullanılması bekleniyor.

Apple’ın son zamanlarda kullanıma sunduğu en önemli özelliklerden biri olan Face ID ise iPhone SE 2’de yer almayacak. Geskin’e göre iPhone SE 2’de bulunmayacak bir diğer özellik ise standart kulaklık girişi.

Telefonun ekran boyutunun 4 inç olması ve uygun fiyatlı bir model olarak piyasaya sürülmesi ise, Apple’ın SE politikasındaki genel hamleleri olarak değerlendiriliyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın