Apple’a 26 Mart göndermesi!

Apple 25 Mart tarihinde gerçekleştirdiği bir etkinlikle beraber yeni servislerini duyurmuştu. Apple News+, Card, Arcade ve TV+ olmak üzere 4 farklı servisini duyuran Apple, düzenlendiği bu etkinliğin ardından, bir kesim tarafından eleştirildi. Yeterince dolu bir etkinlik olmadığını belirten bu kesimin yanı sıra Huawei’den Apple’a gönderme yapıldı. Apple’ın birkaç yıldır merakla beklenen Apple TV servisi Apple […]

 Apple’a 26 Mart göndermesi!

28.03.2019 - 10:52

Güncelleme : 28.03.2019 - 10:52

Apple 25 Mart tarihinde gerçekleştirdiği bir etkinlikle beraber yeni servislerini duyurmuştu. Apple News+, Card, Arcade ve TV+ olmak üzere 4 farklı servisini duyuran Apple, düzenlendiği bu etkinliğin ardından, bir kesim tarafından eleştirildi. Yeterince dolu bir etkinlik olmadığını belirten bu kesimin yanı sıra Huawei’den Apple’a gönderme yapıldı.


Apple’ın birkaç yıldır merakla beklenen Apple TV servisi Apple TV+, Apple’ın gerçekleştirmiş olduğu etkinlikle birlikte resmen duyuruldu.

Huawei: “Isınma için teşekkürler Tim.”
Apple’ın etkinliğinden sonraki gün yeni amiral gemisi modelini duyuracak olan Huawei, “Isınma için teşekkürler Tim” sloganıyla birlikte kendi etkinliği hakkında bilgilerin yer aldığı bir paylaşımda bulundu.


Huawei’nin yapmış olduğu bu göndermenin ardından birçok Apple hayranı ise bu duruma tepki gösterdi. Huawei’de çalışan birçok çalışanın ve hatta Huawei CFO’sunun bile Apple ürünleri tercih ettiği savunuldu.

Bunun yanı sıra Huawei, 26 Mart’ta Türkiye saati ile 16:00’da yeni amiral gemisi modelleri P30 serisini resmen lanse edecek. P30 serisi hakkında gelişmeleri ShiftDelete.Net‘ten takip edebilirsiniz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın