Apple o iPhone’ların fişini çekiyor

ABD merkezli teknoloji devi Apple’ın düzenlediği Worldwide Developers Conference (Dünya Geliştiriciler Konferansı) bu sene 3 Haziran’da başlayacak 7 Haziran’a kadar sürecek. San Jose’deki McEnery Convention Center’da düzenleyecek olan lansman ile merakla beklenen iOS 13 görücüye çıkacak. Tanıtıma saatler kala iOS 13’te hangi özelliklerin yer alacağı hakkında iddialar tabiri caizse havada uçuşuyor. İddiaları bir kenara bırakıp […]

 Apple o iPhone’ların fişini çekiyor

03.06.2019 - 17:39

Güncelleme : 03.06.2019 - 17:39

ABD merkezli teknoloji devi Apple’ın düzenlediği Worldwide Developers Conference (Dünya Geliştiriciler Konferansı) bu sene 3 Haziran’da başlayacak 7 Haziran’a kadar sürecek.

San Jose’deki McEnery Convention Center’da düzenleyecek olan lansman ile merakla beklenen iOS 13 görücüye çıkacak.

Tanıtıma saatler kala iOS 13’te hangi özelliklerin yer alacağı hakkında iddialar tabiri caizse havada uçuşuyor. İddiaları bir kenara bırakıp iOS 13’ten beklentileri sıralayacak olursak öne çıkan 5 özellik şu şekilde…

KARANLIK MOD: Geçtiğimiz yıl tanıtılan iOS 12 için geleceği sıkça belirtilen ancak beklentinin aksine hayatımıza girmeyen karanlık mod için artık pek çok kullanıcı olmazsa olmaz gözüyle bakıyor.

Şirkete yakın kaynaklara göre, beklendiği üzere karanlık mod iOS 13 ile iPhone kullanıcılarının beğenisine sunulacak.

SİRİ İYİLEŞTİRMESİ: Apple’ın akıllı asistanı Siri için bir dizi yenilik de bu lansmandan en çok beklenen konuların başında. Şirket her ne kadar geçtiğimiz dönemde ‘Siri Shortcuts’ gibi özellikler ile Siri’yi güçlendirse de rakiplerinin gerisinde kalmış durumda.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın