Apple Notebook Güvenilir Teknik Servis Hizmeti

Türkiye’nin en çok tercih edilen teknoloji markası olan Apple, ülkemizdeki servis ağı konusunda da dikkatleri üzerine çekiyor. Geniş servis ağı sayesinde kullanıcılarına satış sonrası destek imkânı tanıyan apple, ülkemizde notebook satış grafiği anlamında lider konumda. Apple Notebook Ürünümü Teknik Servise Nasıl Yollarım? İlgili Haber iOS 16 alacak iPhone modelleri Ülkemizde en çok tercih edilen notebook […]

 Apple Notebook Güvenilir Teknik Servis Hizmeti

01.05.2019 - 21:21

Güncelleme : 01.05.2019 - 21:21


Türkiye’nin en çok tercih edilen teknoloji markası olan Apple, ülkemizdeki servis ağı konusunda da dikkatleri üzerine çekiyor. Geniş servis ağı sayesinde kullanıcılarına satış sonrası destek imkânı tanıyan apple, ülkemizde notebook satış grafiği anlamında lider konumda.

Apple Notebook Ürünümü Teknik Servise Nasıl Yollarım?

Ülkemizde en çok tercih edilen notebook markalarından biri olan Apple geniş  Apple  laptop servisi konusunda oldukça başarılı. Arıza yapan Apple marka laptopu çeşitli servislere götürmek yerine Apple orijinal notebook servis garantisi ile tamir ettirmek daha mantıklı. Ülkemizde Apple’ın orijinal teknik servisi olan www.appleservisturkiye.com sizlere kolay çözümler sunuyor. Arızalı laptopu gönderim yaparak arızalanan kısmını kolay bir şekilde tespit edip orijinal parçası ile değiştirme imkânı tanıyor.

Arızalanan ürününüzü göndermek için sitede yer alan servis formunu doldurmak yeterli olmakta. Servis formunda yer alan bilgileri faturada yer alan bilgiler ile orantılı bir şekilde doldurduktan sonra müşteri hizmetleri sizinle iletişim kuruyor. Apple notebook tamirinizi şeffaf ve güvenilir bir şekilde tamir ederek hiçbir kargo ücreti ödemeden adresinize yolluyor.

Notebook Yedek Parçalarını Satın Alabilir miyim?

Kullandığınız notebook çevre birimlerini site üzerinden satın almak mümkün. Şarj adaptörü, klavye, mouse ve diğer parçalarını siteden uygun fiyatlarda sipariş verme imkânı sunan Apple notebook servisi kullanıcılarının tüm isteklerini karşılıyor. Satın aldığınız veya tamir ettiğininiz parçaları da garanti kapsamına sokarak uzun süre kullanma fırsatı sunuluyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın