Apple Lansmanında iPhone X Şöleni

Uzun süredir beklenilen lansman gerçekleşirken, özellikle lansmanda 10. yılı nedeniyle Apple tarafından geliştirilmiş olan iPhone X şöleni bambaşka bir duruma geçti.

 Apple Lansmanında iPhone X Şöleni

13.09.2017 - 14:57

Güncelleme : 13.09.2017 - 14:57

Uzun süredir beklenilen lansman gerçekleşirken, özellikle lansmanda 10. yılı nedeniyle Apple tarafından geliştirilmiş olan iPhone X şöleni bambaşka bir duruma geçti. Artık, 27 Ekim itibariyle 55’ten fazla ülke ve bölgede hemen ön sipariş işlemleri başlayacak olacağının duyurulmasının yanı sıra, 3 Kasımdan itibaren artık mağazalardan ulaşılabilecek.

Apple Lansmanında iPhone X Şöleni Dikkat Çekti

Apple tarafından yapılmış olan iPhone X tanıtımında inanılmaz dikkat çekmeyi başardı. Özellikleri çok üst düzey olan telefonun TrueDepth kamera desteği ile FaceID kullanarak yani yüz tanıma teknolojisi sayesinde sizler de her türlü kimlik doğrulama işlemlerini de rahatlıkla gerçekleştirebileceksiniz.

Yeni çip sistemiyle dikkat çekmesinin yanı sıra, özellikle yüz tanıma teknolojisi dikkat çekerken, tam ekran özelliği de gerçekten de inanılmaz ilgi görmeyi başardı. iPhone X için konuşan yetkililer ise, özellikle bu konuda cihazın değil, sunmuş olduğu deneyimin ön plana çıktığı konusunda hem fikir olduklarını da belirttiler. iPhone’un önümüzdeki günlerde telefonların piyasaya sunulmasıyla çok daha özellikli ve işleri de çok daha farklı duruma getireceği tahmin ediliyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın