Apple AirPods 2

AirPods 2 hakkında uzun süredir söylentiler vardı. Bu söylentilerden en önemlisi ise Apple’ın sonbahar lansmanında AirPods’un yeni modelini bizlere tanıtmasıydı. Fakat lansmanda, bu kulaklıkların hiç sözü geçmedi. Hatırlayacağınız üzer son yayınlanan raporlara göre Apple AirPods 2, Bluetooth SIG tarafından onaylandı ve sertifikalandı. Söz konusu Bluetooth SIG tarafından onaylanan cihazlar, bildiğiniz üzere kısa bir süre içerisinde […]

 Apple AirPods 2

15.11.2018 - 20:19

Güncelleme : 15.11.2018 - 20:19

AirPods 2 hakkında uzun süredir söylentiler vardı. Bu söylentilerden en önemlisi ise Apple’ın sonbahar lansmanında AirPods’un yeni modelini bizlere tanıtmasıydı. Fakat lansmanda, bu kulaklıkların hiç sözü geçmedi.

Hatırlayacağınız üzer son yayınlanan raporlara göre Apple AirPods 2, Bluetooth SIG tarafından onaylandı ve sertifikalandı. Söz konusu Bluetooth SIG tarafından onaylanan cihazlar, bildiğiniz üzere kısa bir süre içerisinde kullanıcılar ile buluşuyor. Yani, yeni AirPods modeli ile kısa bir süre içerisinde bir araya gelebiliriz.Bugün ise yapılan sızıntıyla merakla beklenilen yeni AirPods modelleri canlı olarak görüntülendi. Paylaşılan görsellerden de görebileceğiniz üzere, yeni modeller bir önceki nesilde olduğu gibi Lightning kablo ile şarj edilecek. Bu kısımında çoğu kullanıcı kablosuz şarj desteğini beklerken Apple, yeniden kullanıcılarına üzeceğini görmekteyiz.

Bir diğer paylaşılan rapora göre Apple‘ın sır gibi ortadan kaldırdığı kablosuz şarj cihazı olan AirPower‘ın yeni nesil kablosuz kulaklık ile birlikte geleceği de ön görülüyor. Fakat, bu ihtimalin ne kadar doğru olduğu bilinmese de, güvenilir kaynaklardan gelen bilgilere göre Apple’ın bu yıl sadece ufak tefek tasarım farklıkları olan AirPods modeli ile karşımıza çıkacağı konuşuluyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın